State of Survival ile Hayatta Kalmak İçin Savaş!

0
150

En iyi Zombi temalı Hayatta kalma oyunlarından biri olan State of Survival‘ı sizler için ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğiz. Korkunç bir salgın ile tüm hayatınızın altüst olduğunu ve tek amacınızın hayatta kalmak olduğunu düşünsenize. İşte bu oyun tam da sizlere bunu simüle etmekte. Ayrıca bu oyunu LDPlayer kullanarak bilgisayarınız üzerinden de oynayabilirsiniz.

State of Survival ile Hayatta Kalmak İçin Savaş!

Oyunu ilk indirdiğimizde karşımıza bir intro gelmekte. Oyunun sürükleyici hikayesi bu andan beri devam ediyor. Başlarda devasa ordular ve polis güçleri insanların yanında dururken sonraları her biri zombiler tarafından bir bir yok ediliyor. İnsan ırkının nesli tükenmek üzere.

State of Survival İle Mücadeleye Devam!

Sen ve arkadaşların zombilerin hakkından gelebilecek mi? Bu mücadeleyi insan ırkı kazanabilecek mi? Savaşı kazanmak için yaşayan diğer insanlarla tanış ve kendi kampını kur. Takımını büyüt ve yeni Dünya düzeninin en güçlüsü sen ol. Tabi ki bunları yaparken başından birçok sürükleyici olay geçecek. Sakın kendini bırakma. Unutma insan ırkının geleceği senin elinde!

State of Survival Özellikleri Nelerdir?

Yeniden İnşa Et

Hayatta kalanlara güvenli bir sığınak sunmak ve felaket sonrası imparatorluğunun temellerini atmak için yerleşim yerini inşa et. Yerleşim yerini iyi seçmenizi tavsiye ederim.

Kurtar

Sayını ve gücünü artırmak için hayatta kalanları kurtar. Özel yetenekleri olanları kurtar, salgın savaşında bu kahramanlara ihtiyacın olacak! Farklı özellikteki yandaşların ile gücüne güç kat!

Araştır

Zombi hastalığı hızlı bir şekilde mutasyona uğruyor. Hastalığı tanımlayabilmek için mümkün olan her araştırmayı yap. Enfeksiyonu kontrol eden eyaleti de kontrol edecektir!

Sosyalleş

Sayı demek güç demektir. Korku kapanı olan bu Vahşi’de hayatta kalabilmek için müttefikler edin ve stratejik ortaklıklar oluştur. Senden faydalanmaya çalışanlara karşı durabilmek için güç birliğine ihtiyacın var.

PC Üzerinden State of Survival Oynamak mı?

Eğer bir telefonunuz yoksa sakın üzülmeyin. Bu mobil oyunu kolay bir şekilde bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey LDPlayer kurmak. Hemen aşağıda ki linkten LDPlayer’i kurabilir ve State of Survival‘ın tadını çıkarabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here