Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihleri Açıklandı!

0
104
steam 2020yaz indirimleri tarihi

Steam 2020 Yaz indirimleri tarihi birçok oyuncu tarafından, büyük ilgiyle bekleniyor. Bunun sebebi oynayacakları ve sevdikleri oyunların çok yüksek paralara satılmasıdır. Bu İndirimler sayesinde sevdikleri oyunları oynayabilirler. Steam’in her yıl olan yaz indirimleri bu yıl da bütün oyun hayranlarının oyun sahibi olmasına yardımcı olacak. Birçok iddiaya göre Steam 2020 Yaz İndirimi için tarihler belli oldu. Gelin sizlerle yaz indirim tarihlerine göz atalım.

Steam 2020 Yaz İndirimleri

Steam her yılın belli dönemlerinde özel indirimler yapıyor. Bu indirimlerin en bilinenlerinden ve en çok sevilenlerinden biri ise tabii ki yaz indirimleridir. Bu tam anlamıyla gelenek olmuş durumda. Başka bir şey ise bu indirim tarihlerinin önceden ortaya çıkmasıdır. Görünüşe göre bu yıl da gelenek devam ediyor ve 2020 Yaz İndirimi tarihleri önceden sızdırıldı. Twitter’da sızdırılan bilginin doğru olduğu da iddia ediliyor. Eğer bu bilgiler doğruysa kabaca 1,5 ay sonra indirimler başlamakta.

Steam 2020 Yaz İndirimleri Ne zaman?

Bu yılki Yaz İndirimi için Twitter’da Pavel Djundik tarafından açıklanan tarihler 25 Haziran/9 Temmuz olarak oyunculara söylendi. SteamDB’den Djundik, tarihlerin ilk olarak Çin tarafındaki yapımcılardan sızdırıldığını ve kendisinin de bu bilgiyi doğrulattığını söyledi. Geçtiğimiz yıl yapılan Yaz İndirimleri de 25 Haziran ile 9 Temmuz arasında gerçekleştirilmişti. Bu duruma bakıldığında Steam‘in artık kendine sabit bir tarih edinmek istediğini söylemek de mümkün olmaktadır. Steam Yaz İndirimleri, yılın en büyük iki Steam kampanyasından birisi ve en çok bilineni olarak kabul ediliyor. Diğer rakibi de yine geleneksel olan Steam Kış İndirimleri olarak bize sunuluyor. Yaz indirimlerinde oyun satın almamız için bir aydan biraz daha fazla beklememiz gerekmekte. Fakat Steam Kış İndirimlerine daha çok uzun zaman var.

steam 2020 yaz indirimleri tarihi

Diğer Steam Etkinlikleri

Steam Yaz İndirimi etkinlikleri her zaman oldukça renkli ve eğlenceli geçiyor. Bazı oyunlar sürekli indirimde kalıyor. Zaman zaman da ‘Flash Sale’ adı verilen kısa süreli ama ciddi indirim oranları görülebilmekte. Geçen yıl yapılan indirim döneminde de Grand Prix adlı etkinlik yapılmıştı.

Yaz yaklaştıkça Steam’in ve oyun firmalarının planları da yaklaşıyor gibi görünüyor. Bir başka Steam etkinliği olan Steam S.E.E.A. paketine’de bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here