Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları (En İyiler) 2020!

0
122
Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları

Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları (En İyiler) 2020! Bu yazımızda yakın zamanda başlayan Steam yaz indirimlerinden alabileceğiniz en iyi fps oyunlarından bazılarını sizler için derledik. Bu oyunlar size tarz olarak uygun olduğunu anlamanız için haklarında genel bir bilgilendirme yaptık.

Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları

Bu listemizi tamamen kişisel olarak kendimiz hazırladık. Oyunları araştırarak özel olarak belirledik. Bu oyunlar mümkün olduğunca sistem zorlamayan ama zevkli olan oyunlara da yer vermeye çalıştık umarız beğenirsiniz. Ayrıca Steam Yaz indirimlerini merak edenler için buraya bir yazı bırakıyorum.

Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları

Half-Life 1: Source

Tam bir oyun dünyası klasiği olarak ekledim. FPS oyunlarında hikayeli sevenler için vazgeçilmez bir tercih olacaktır. Eğer benim daha iyi grafikli bir oyun istiyorum derseniz Half-Life 2 veya bu oyunun Episode serilerini alabilirsiniz. Valve yani Steam tarafından yapılmış bu eseri hiç oynamayan arkadaşlara giriş için harika bir fırsat.

Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları
Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları arasında benim ilk tercihim bu olurdu.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (R6)

Competitive oyunlara yani rekabetçi oyunlara ilgisi olan arkadaşlar için hem strateji hem de çatışma sistemi ve taktik barındıran arkadaşlarınız ile de oynanabilecek çok meşhur bir oyundur. Ubisoft tarafından yapılan oyunumuz biraz sistem istemektedir.Soranlar için CS:GO koymamamın sebebi ise Prime versiyonu indirimde değil.

Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları

Borderlands 2

Hikayeli olarak aksiyon dolu atlamalı ve çatışması bol loot yaparak ekipmanlar toplayıp kendi karakterinizi geliştirerek ilerlediğiniz hoş bir oyundur. Ayrıca coop oynama özelliği ile arkadaşlarınız ile görevlere giderek eğlencenizi ikiye katlayarak oynayabilirsiniz. Farklı karakterler ile özellik kullanıp çeşitliliği artırabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları

Dying Light

Türk yapımı olması ile dikkat çeken oyunumuz gayet hoş parkur mekaniklerine sahip bir oyundur. keşfedilmesi keyifli bir yapıya sahip dünyasıyla oldukça sevilmiştir. Gayet başarılı hikayesi ile sizi oyunun içine doğru çeker. Aksiyon, atlama, koşturma tarzı olaylara ilginiz varsa kesinlikle bir bakıp oynamayı unutmayın.

Steam Yaz İndirimleri FPS Oyunları

PAYDAY 2

Oldukça ucuz bir fiyat ile karşımıza çıkan oyunumuz 1,85 TL ile çok dikkat çekiyor. Temel anlamda banka soygunu olan oyunumuz arkadaşlarınızla ya da tek başınıza banka, kuyumcu, şirket veya dosya soyduğunuz bir oyun. Planlar kurup sessizce halledebilirsiniz ya da patır kütür girerek temizleyip çıkabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here