Steam Yaz İndirimleri Platform Oyunları (En İyiler) 2020!

0
116
Steam Yaz İndirimleri Platform Oyunları (En İyiler) 2020!

Steam Yaz İndirimleri Platform Oyunları (En İyiler) 2020! Bu yazımızda sizler için gayet güzel olan platform oyunlarını araştırıp genel anlamda inceleyerek bazı bilgiler verdik. Hem sistem istemeyen oyunlar olarak platform oyunları tercih edebilirsiniz. Elbette oyunları Steam Yaz İndirimlerinde indirime girmiş oyunlarda seçtik. Eğer tavsiye ettiğiniz oyunlar varsa yorumlara yazabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri Platform Oyunları

Bu listemizi tamamen kişisel olarak kendimiz hazırladık. Oyunları araştırarak özel olarak belirledik. Bu oyunlar mümkün olduğunca sistem zorlamayan ama zevkli olan oyunlara da yer vermeye çalıştık umarız beğenirsiniz. Ayrıca Steam Yaz indirimlerini merak edenler için buraya bir yazı bırakıyorum.

Steam Yaz İndirimleri Platform Oyunları

LIMBO

Bu oyun çok eski sayılmasa da eski yıllarda yani 2011 yılında çıkmış bir oyundur. Kendine has bir kitle oluşturmuş ve oldukça sevilmiş bir platform video oyunudur. 2,70 TL fiyatı ile bütçe konusunda gayet uygundur. Ayrıca çok üst düzey bir sistem istemediği için tercih sebebi olabilecek bir oyundur. Kendine has platform mekanikleri onu ünlü etmeyi sağlayan en önemli unsurdur.

INSIDE”””””

LIMBO yapımcıları tarafından yapılmış bir oyunda budur. Diğer oyuna nazaran daha yakın zamanda yani 2016 yılında çıkmıştır. Eski oyunun güncellemesi ve yenilenmesi ile biraz daha farklı bir yapı ortaya sunmuş. Bu oyunu tek alırsanız 10,54 TL fiyatına gelirken LIMBO ile paket halinde olanını alırsanız 11,92 TL ile daha iyi bir ücret ile alınabiliyor.

Steam Yaz İndirimleri Platform Oyunları
Steam Yaz İndirimleri Platform Oyunları arasında en beğendiğim oyun.

Ori and the Blind Forest

2015 yılında çıkan bu oyun tatlı karakteriniz ile bir haritayı keşfederek ilerlediğiniz keyifli bir platform oyunudur. Çok az bir sistem özelliği ile çalıştırıp oynayabileceğiniz bir oyundur. Eğer oynadıysanız ya da daha gelişmişini istiyorsanız daha bu sene çıkmış olan Ori and the Will of the Wisps devam oyununu alabilirsiniz. Ayrıca ilk bahsettiğimiz oyun ise 7,81 TL fiyata sahip.

Mirror’s Edge™

FPP kamera açısıyla yapılmış bu oyunda ise sizi ilginç platform yapısı ve tasarımları ile içine çeker. Bu renkli Dünyada oldukça keyifli bir biçimde etrafa atlayıp zıplamayı deneyebilirsiniz. Ayrıca 12,90 TL fiyatıyla gayet uygun bir oyun. Ancak biraz sistem istemektedir.

Super Meat Boy

Eskilerin çok sevdiği bir klasik platform oyunudur ve ölüp ölüp sürekli deneme ile ilerlediğiniz bir oyundur. Kesinlikle hayatınızda bir kere bu oyunu bir yerden bulup denemelisiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here