Steam Yaz İndirimleri RPG Oyunları (En İyiler) 2020!

0
111

Steam Yaz İndirimleri RPG Oyunları (En İyiler) 2020! Bu yazımızda sizler için gayet güzel olan RPG oyunlarını araştırıp genel anlamda inceleyerek bazı bilgiler verdik. Bu yazımızda sizler için gayet güzel olan platform oyunlarını araştırıp genel anlamda inceleyerek bazı bilgiler verdik. Hem sistem istemeyen oyunlar olarak RPG oyunları tercih edebilirsiniz. Elbette oyunları Steam Yaz İndirimlerinde indirime girmiş oyunlarda seçtik. Eğer tavsiye ettiğiniz oyunlar varsa yorumlara yazabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri RPG Oyunları

RPG açılım olarak role play game anlamını gelmektedir yani kendi karakterinizi canlandırıp detaylıca ayar imkanı sunması ile meşhurdur. Bu listemizi tamamen kişisel olarak kendimiz hazırladık. Oyunları araştırarak özel olarak belirledik. Bu oyunlar mümkün olduğunca sistem zorlamayan ama zevkli olan oyunlara da yer vermeye çalıştık umarız beğenirsiniz. Ayrıca Steam Yaz indirimlerini merak edenler için buraya bir yazı bırakıyorum.

Steam Yaz İndirimleri RPG Oyunları

The Witcher® 3: Wild Hunt

Oldukça meşhur bir oyun olsa da gayet keyiflidir. Oynamayanlar ya da bilgisayarı kaldırmayanlar varsa ilk serilerinden başlayabilirler. Üç oyunluk bu serinin son oyunudur. 2015 yılında çıkış yapmıştır. Fiyatı ise 17,99 TL olarak belirlenmiştir. Eğer önceki serilerini almak isterseniz onlar daha ucuz fiyatlara alınabiliyor. Soranlar için 6 TL falan olarak veya daha düşük fiyatla ilk oyunu alabilirsiniz.

Fallout: New Vegas

RPG oyunlarının en başarılı örneklerinden biridir. 2010 yılında çıkış yaptığı için üst düzey bir sisteme ihtiyacınız yoktur. Fallout serisinin son oyunları bile bu oyun kadar kaliteli RPG ögelerine ve etkileşimlerine sahip değil. Klasik paketi fiyatı 5,40 TL olarak satılırken Ultimate Edition paketi 12,40 TL fiyatı ile satılmaktadır.

Steam Yaz İndirimleri RPG Oyunları

Vampire: The Masquerade – Bloodlines

RPG hayranlarının bayılacağı ve eskilerin daha çok bileceği bir oyun olarak bilinir. 2004 yapımı olmasına rağmen etkileşimi ve detayları ile sizi içine çekecektir. Ayrıca yakın zamanda bir ikinci oyun gelecek diye haberler çıkıyor. Oyunumuz 24,50 TL fiyatı ile yapım yılına göre dikkat çekiyor ve neden pahalı sorusunu aklımıza getiriyor bu sebeple kesinlikle deneyin.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Oldukça bilinen bir oyundur. 45,99 TL fiyatı ile orta çağ dönemini yansıtan bir oyundur. Keşfetme ve seçenekler sunma konusunda bir numarada bulunan bir oyundur. Bu oyunda türünün en başarılı örneklerindendir. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here