Steam Yaz İndirimleri Yarış Oyunları (En İyiler) 2020!

0
113
Steam Yaz İndirimleri Yarış Oyunları

Steam Yaz İndirimleri Yarış Oyunları (En İyiler) 2020! Bu yazımızda sizler için gayet güzel olan yarış oyunlarını araştırıp genel anlamda inceleyerek bazı bilgiler verdik. Hem sistem istemeyen oyunlar olarak yarış oyunları tercih edebilirsiniz. Elbette oyunları Steam Yaz İndirimlerinde indirime girmiş oyunlarda seçtik. Eğer tavsiye ettiğiniz oyunlar varsa yorumlara yazabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri Yarış Oyunları

Bu listemizi tamamen kişisel olarak kendimiz hazırladık. Oyunları araştırarak özel olarak belirledik. Bu oyunlar mümkün olduğunca sistem zorlamayan ama zevkli olan oyunlara da yer vermeye çalıştık umarız beğenirsiniz. Ayrıca Steam Yaz indirimlerini merak edenler için buraya bir yazı bırakıyorum.

Assetto Corsa Competizione

Daha yeni çıktı sayılan bu oyun normalde Steam’de bulunan 8 TL fiyatlı Assetto Corsa oyununun gelişmişi ve daha iyileştirilmiş halidir. Oyun devamlı olarak güncellenme almakta yani gelişim sürecine devam etmektedir. Genel anlamda tam bir yarış simülasyon yapısına sahiptir. Detaylı bir oyundur ve pist ağırlıklıdır direksiyon seti ile oynamanızı tavsiye ederim.

DiRT Rally 2.0

Rally sevenlerin favori oyunudur. Eğer Rally oynamak istiyorsanız bu oyun sizin için yapılmış bir oyundur. Fiyatı 15,25 TL olarak belirlenmiştir. Simülasyon temeli ile yapılmış bir oyundur. Bu nedenle direksiyon kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca DLC alarak oyun zevkinizi artırabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri Yarış Oyunları

Need for Speed™ Heat

NFS serisinin şu an olarak son oyunudur. 2010 yılından sonra çıkan çoğu oyunu pek beğenilmedi ancak bu oyun biraz daha fazla ilgi toplamayı başardı. Bence eski halinden oynanışından daha çok zevk alınıyordu. Genel olarak içinde kısa bir hikayeye sahip yapısı bulunmakta. Farklı olarak gece gündüz sistemi ile ilginç bir mekanik getirilmiş.

Steam Yaz İndirimleri Yarış Oyunları

F1® 2019

Direksiyon olmadan çok zevk alamazsınız ama 2020 versiyonu çıkana kadar en iyi F1 oyunu olarak kalacaktır. Lisanslı markalara sahip gerçek F1 temasını size her zaman hissettirecektir. 23 TL bandında bir fiyata sahiptir. His olarak gerçek pilotların bile direksiyonla birlikte antrenman yaptığı bir oyundur.

iRacing

Sistemsel açıdan en iyi yarış oyun sistemine sahiptir. Gerek NASCAR gerekse normal GT (Grand Turismo) yarışlarında kendine has üyelik ve ban sistemi, yarış gruplama sistemi en iyi oyundur. 9 TL fiyata sahiptir. Direksiyon seti ile mükemmel bir sistemsel deneyim ve tasarım yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftandır. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here