The Forest’ın devamı olan Sons of the Forest 2021 yılında çıkış yapacak!

0
126
Sons of the Forest geliyor

The Forest’ın devamı oyunu olacak olan Sons of the Forest 2021 yılında çıkış yapacak! The Forest oyunu Endnight Games tarafından geliştirilen, PC için 30 Nisan 2018 tarihinde ve 6 Kasım 2018 tarihinde PlayStation için yayımlanmıştır. Hayatta kalma, korku, gerilim, açık dünya ve çok oyunculu bir oyun türünde olan ve birinci şahıs kamera açısı ile oynanan The Forest’ın devam oyunu olacak olan Sons of the Forest oyunu 2021 yılında geliyor! Metro 2033 Redux Türkçe Yama Yapımı Güncel 2020! yazımıza bakmadıysanız, buradaki bağlantıdan bir göz atabilirsiniz. 

The Forest’ın devamı olan Sons of the Forest 2021 oyunu yılında çıkış yapacak!

Endnight Game geçtiğimiz günlerde Sons of the Forest hakkında yeni bir oynanış fragmanı yayınladı ve oyunun planlanan çıkış tarihini açıkladı. Sons of the Forest’ın ikinci resmi oynanış videosu olan bu videoda daha çok oynanış, yeni silahlar, yeni lokasyonlar ve oyunda yer alacak düşmanlar hakkında görüntülerine yer verilmiş. Askeri bir helikopterin düşmesiyle başlayan fragman, daha sonra ana karakterimizin elinde bir GPS cihazıyla yolunu bulmaya çalışıyor gibi gözüküyor. Daha sonra hayatta kalmak için bir barınak yapan ve avlanan karakterimiz, gece vakti ise adadaki düşmanlarla ve tehditlerle yüzleşiyor. Fragmanın sonunda ise yepyeni düşmanlar ve silahlara ilk kez karşılaşıyoruz. Endnight Games, Sons of the Forest’la birlikte serinin eski oyunu olan The Forest’e göre grafikleri ve oynanışı daha çok geliştirmiş gibi gözüküyor. Ana karakterimiz de özel bir askeri tim de olabilir ya da geçmişte askeri bir tecrübeye sahipmiş gibi gözüküyor.

The Forest'ın devamı olan Sons of the Forest 2021 oyunu yılında çıkış yapacak
Sons of the Forest

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, The Forest’ın devam oyunu olacak olan ve 2021 yılında (bir erteleme durumu olmazsa eğer) mağazalarda yer alacak Sons of the Forest oyunu hakkında araştırmalar yaptık ve yazdık. Oyunun Steam veya Epic Games Store’da ise mağaza sayfası ise hala bulunmamaktadır. Eğer bizi Instagram’dan takip etmiyorsanız; buradan Instagram sayfamıza gidebilir, paylaştığımız haberlerden anında haberdar olabilir ve paylaştığımız diğer gönderilerimizi de takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here