The Long Dark Sistem Gereksinimleri 2020!

0
144
The Long Dark sistem gereksinimleri

The Long Dark sistem gereksinimleri hakkında sizler için bir rehber niteliği taşıyan makale hazırladık. Oyun için gerekli olan hem minimum hem de önerilen sistem gereksinimleri olarak iki ayrı biçimde listeledik. Oraya bakarak sizin PC donanımınız uyuyor mu ya da ne kadar uyuyor kontrol edebilirsiniz. Buna göre grafik ayarı yapabilirsiniz.

The Long Dark Hakkında Genel Bilgi

Genel anlamda hayatta kalma açık dünya kategorisine koyabileceğimiz bir oyun. Daha fazla eşya bulup kendinizi geliştirerek hikayeyi ilerletmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca çok tatlı bir kış atmosferi olduğu için keyifli bir ortam oluşturuyor diyebilirim. FPS açısıyla oynadığımız bu oyun içerisinde bulunan silahlar ve çeşitli kesici aletleri kullanıp dünyayı keşfetmeye dayanıyor. Hayvan avlama gibi bu tarz klasik hayatta kalma mekanikleri ve “Craft” dediğimiz eşya üretme mekanikleri bulunuyor. Bu tarzı seviyorsanız bir şans verin derim.

The Long Dark sistem gereksinimleri
The Long Dark sistem gereksinimleri

Epic Games’den Ücretsiz Alma

Çoğu oyuncunun bildiği üzere Epic Games firması her hafta iki adet paralı oyunu ücretsiz olarak veriyordu. Bu konu hakkında daha fazla detay isteyenler için bir yazı bırakıyorum ona bakabilirsiniz. Ancak ayrı olarak 17 Aralık 2020 tarihi ve sonrasındaki 15 gün boyunca saat 19.00’da her gün yeni bir oyun veriyor. 19 Aralık 2020 saat 19.00’da verilen oyun ise The Long Dark oldu. Epic Games hesabınız ile girip yarın saat 19.00 a kadar alabilirsiniz. Aldığınız zaman kalıcı olarak sizin kütüphanenize eklenecek ve istediğiniz zaman yükleyip oynayabileceksiniz.

The Long Dark Sistem Gereksinimleri

Genel anlamda grafikler konusunda çok iddialıyız mantığı bulunmadığı için üst düzey sisteme ihtiyaç duymuyorsunuz. Ancak kendi açısından tatlı ve hoş görünen yeterli bir düzeyde grafik yapısına sahip olduğunu unutmayalım.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM ya da daha iyisi
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i7 CPU @ 2.6GHz ya da daha yüksek modeli
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GTX 555 w/ 1GB VRAM ya da daha iyisi
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Ayrıca Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here