Twitch Rivals CoD: Warzone Turnuvası Sonuçları Açıklandı!

0
116
twitch rivals cod warzone team wtcn

Öncelikle hepinize selam dostlar. Bildiğiniz üzere 24 Haziran çarşamba günü yapılan, Twitch Rivals CoD: Warzone turnuvası oynandı. Bu turnuva hakkında bütün detayları toplayıp sizler için derlemeye çalıştık. Temsilcilerimiz Ferit ”wtcN” Karakaya, Kıvanç ”Vvassago” Hallaçlı ve Cem ”Mithrain” Karakoç’un ekibini tanıdık. Turnuva formatından ve temsilcilerimizin başarısından bahsettik. CoD: Warzone turnuvası için detaylı bilgi için buradan ilgili yazımıza gidebilirsiniz. Vakit kaybetmeden başlayalım.

Twitch Rivals CoD: Warzone Turnuva Formatı ve Genel Bilgi

Ünlü canlı yayın platformu Twitch’in düzenlediği ”Twitch Rivals” turnuvalarına bir yenisi eklendi. Kuzey Amerika ve Avrupa olmak üzere her bölgeden 90 tane davetli oyuncu ve yayıncılar bu turnuvada yeteneklerini gösterdi. Activision‘ın sevilen oyunlarından olan Call of Duty: Warzone bir Battle Royale oyunudur. Pubg ve Fortnite dan sonra çıkmasına rağmen piyasada kendine yer bulmuş güzel bir oyundur. Oyun 10 Mart 2020 tarihinde PC, Xbox One ve Playstation 4 için ücretsiz olarak piyasaya sürülmüştür. Oyun 2019 yapımı Call of Duty: Modern Warfare’in bir bölümüdür. Turnuva formatına gelecek olursak. Takımlar belirlenen süre içerisinde oyunlar oynayacak ve bu oyunlardan kazanılmış en yüksek 3 puanlı oyun seçilerek takımın turnuva puanı oluşturulacak.

Turnuva Programı

 • KUZEY AMERİKA

23 Haziran 2020 salı günü oynanacak. Turnuva yayının başlangıç saati: 2:00 PM PDT / 5:00 PM EDT

 • AVRUPA

24 Haziran 2020 çarşamba günü oynanacak. Turnuva yayının başlangıç saati: 19:00 CEST / 10:00 AM PDT / Türkiye saati: 20:00 da olacaktır.

Twitch rivals cod: warzone
Turnuva Sonucu Sıralama ve Ödüller

Temsilcilerimiz Kaçıncı Oldular?

Turnuvaya Türkiyeden yayıncı olarak Cem ”Mithrain” Karakoç , Ferit ”wtcN” Karakaya ve Kıvanç ”Vvassago” Hallaçlı katılmış, ekipleri ile iyi bir mücadele göstermiştir. Turnuva sonuçları açıklandı! Team Mithrain CoD: Warzone turnuvasını 2. sırada tamamlayarak 8.000 dolarlık ödülü hanesine yazdırıyor. Team Mithrain’i tebrik ediyor, bize bu heyecanı yaşattıkları için onlara sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sonrasında turnuvayı 7. sırada tamamlayan Team Vvassago’da 2.100 dolarlık bir ödül kazanıyorlar. CoD turnuvasında istedikleri gibi oynayamayan Team wtcN ekibi turnuvayı 23. sırada kapatarak evine 450 dolarla dönüyor. İsterseniz takımlara biraz daha yakından bakalım.

Team Mithrain

 • Mithrain
 • forpantheon
 • SoPrecious

Team Vvassago

 • Vvassago
 • Glaxy
 • patcutez

Team wtcN

 • wtcN
 • cNed
 • LEGOO

Umarız bir yararımız dokunmuştur. Başka bir turnuvada yine temsilcilerimizin başarılarını yazmak üzere burada olacağız. Kendinize iyi bakın.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here