Ubisoft Forward Etkinliğinde Duyurulan Oyunlar…

0
104

Ubisoft Forward Etkinliğinde Duyurulan Oyunlar… Dün gece gerçekleşen Ubisoft etkinliğinde yeni oyunlar duyuruldu, bazı oyunlar hakkında yeni bilgiler edindik ve bazı oyunlara ise yeni güncellemeler duyuruldu. Dün akşam gerçekleşen etkinlikteki tüm haberleri topladık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Ubisoft Forward Etkinliğinde Duyurulan Oyunlar…

       1. Scott Pilgrim vs. The World: The Game: 2010’da çıkan Scott Pilgrim oyunu sadece PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkmıştı. Ubisoft bu yılın sonlarına doğru ise Scott Pilgrim vs. The World: The Game oyununu PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve Stadia için çıkartacak.

       2. Riders Republic: Çok oyunculu bir spor oyunu olacak olan Riders Republic 25 Şubat 2021’de geliyor. Snowboard (kar kayağı), kayak, motor ve flying wingsuit (kanatlı elbise uçuşu) yapabileceğimiz oyun; PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Stadia için çıkış yapacak. Riders Republic şu anda ön siparişe açık durumda.

       3. Just Dance 2021: Ubisoft’un popüler dans oyunu olan Just Dance serisinin yeni oyunu 12 Kasım’da PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Stadia ve Nintendo Switch için çıkış yapacak.

       4. Far Cry VR: Far Cry 3 oyunun VR versiyonu 2021’de geliyor.

       5. Ghost Recon Breakpoint: Red Patriot: Ghost Recon Breakpoint için yeni bir genişleme paketi duyuruldu. 15 Eylül’de çıkacak.

       6. The Crew 2: The Crew 2 oyununa sezonlar geliyor. İlk sezon ise hırsız-polis kovalamacasına dayanıyor. 25 Kasım’da geliyor.

       7. For Honor: Resistance: For Honor’un yeni sezonu 17 Eylül’de başlıyor.

       8. Rainbow Six: Siege: Rainbow Six hakkında iki yeni duyuru yapıldı. İlki Rainbow Six: Siege oyunu yeni konsollara geliyor! İkinci duyuru ise oyuna eklenecek yeni operatör Sam Fisher için bir animasyon yayınlandı.

Ubisoft Forward Etkinliği

9. Monster Prom 2: Monster Camp: Monster Prom oyununun yeni oyunu geliyor. Elimizde çok bir bilgi bulunmamakta.

10. AGOS: A Game of Space: Uzayda geçecek bir VR oyunu olan AGOS hakkında pek fazla bilgi bulunmamakta.

11. Immortals Fenyx Rising: Ubisoft’un zamanında Gods and Monsters olarak tanıttığı oyunun ismi Immortals Fenyx Rising değiştirilmiş. Yeni bir oynanış yayınlandı ve 3 Aralık 2o20’de çıkış yapacak.

12. Prince of Persia: The Sands of Time Remake: Gecenin en büyük haberi ise 2003 yılında piyasaya sürülen Prince of Persia: The Sands of Time oyunu yeniden yapımla karşımıza çıkıyor. 21 Ocak 2021’de çıkış yapacak.

Ubisoft Forward Etkinliğinde Duyurulan Oyunlar

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, dün akşam gerçekleşen Ubisoft etkinliğinde duyurulan oyunlar ve genişleme paketleri bu şekildeydi. Eğer PES 2021 oyunun sistem gereksinimlerini okumadıysanız, yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here