Ubisoft Watch Dogs 2 Oyununu Ücretsiz Veriyor!

0
109
Ubisoft Watch Dogs 2 Oyununu Ücretsiz Veriyor

Ubisoft Watch Dogs 2 Oyununu Ücretsiz Veriyor! Başlıklı yazımızda genel anlamda Ubisoft firması hakkında bazı bilgilendirmeler yaptık ardından verilecek olan oyun yani Watch Dogs 2 oyunundan detaylı olarak bahsettik. Son kısımı ise bu oyuna ücretsiz sahip olmak için yapmanız gereken adımları en kolay ve basit haliyle anlattık. Ara kısımlarda genel fikirlerimizi ve bir daha ücretsiz oyun gelme ihtimalini konuştuk.

Ubisoft

Birçok arkadaş Ubisoft firmasını yaptığı Assassin’s Creed serisi ya da Prince of Persia oyunları ile tanımaktadır. Fransız markası olan firmamız hem oyun geliştiricisi hem de oyun yayımcısıdır. Çoğu arkadaşın EA ya da Electronic Arts olarak bildiği ve NFS yani Need for Speed serisi ya da FİFA ile tanınmış bu marka ile ortaktırlar. Ancak Ubisoft firması buna rağmen bağımsız bir oyun firmasıdır. Oldukça büyük olan bu firmanın 28 ülkede stüdyoları bulunmaktadır. 12 Mart 1986 yılında faaliyetlerine başlamışlardır.

Ubisoft Watch Dogs 2 Oyununu Ücretsiz Veriyor

Watch Dogs 2

Ubisoft firması tarafından yapılan oyunumuz Watch Dogs serisinin şuan bulunan son oyunudur. Yakın zamanda Watch Dogs Legion tanıtımı yapılmış olsa da tepkiler nedeniyle oyunda değişime gidilmesi bekleniyor. Watch Dogs 2 ise il oyunun biraz daha geliştirilmiş ve yenilenmiş hali gibidir. Başlarda GTA ile kapışması planlansa da yeterli başarıya ulaşamadı. 2016 yılında çıkan oyunumuz aksiyon ve macera türünde olsa da kendi kitlesi tarafından beğenildi. Hikayesinin yanında online modu yani çoklu oyunculu oynanma özelliği barındırmakta. Neredesye her platforma çıkış yapan oyunumuz Steam’de bulunan 53,80 TL fiyatı ile çok ucuz bir oyun olduğu söylenemez.

Ubisoft Watch Dogs 2
Oyun içinden bir görsel

Ubisoft Watch Dogs 2 Oyunu Nasıl Ücretsiz Alınır?

Öncelikle Ubisoft veya Steam veya Epic Games gibi firmaların oyun satış platformları bulunmakta. Biz Ubisoft tarafına değineceğiz. Bu arada bu tarz oyunları seviyorsanız Steam Yaz indirimleri RPG oyun tavsiyelerimize bakabilirsiniz. Ancak sizin bir Ubisoft hesabınız olmalıdır. Bu sebeple ilk Ubisoft resmi sitesinden hesabınızı açmalısınız. Sonrasında ise 12 Temmuz Pazar günü saat 22.00 tarihinde başlayacak ve bir saat kadar süreceği tahmin ediliyor, bu zamanı bekleyip vaktinde siteye girerek oyunun sayfasında ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyip istediğiniz zaman oyunu oynayabileceksiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here