Valorant Birliği Discord Turnuvası Final Maçları!

1
120
Valorant türkiye discord turnuvası final maçları

Hepinize merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Valorant Birliği Discord Turnuvası final maçları oynandı. Maçlar üç maç üzerinden en iyi skoru yapan takıma galibiyet verilecek şekilde yapıldı. Bu maçlardan önce olan birçok çekişmeli maç gördük ve bu maçları Twitch platformu üzerinden takip ettik. Ayrıca bundan sonra olacak turnuvalarda kendinizi kanıtlamanız için güzel bir şans olacaktır. Aşağıya bıraktığımız Valorant Birliği Discord linkinden ilgili sunucuya gelip yeni gelişmelerden haberdar olabilirsin.

Valorant Birliği Discord Turnuvası Final Heyecanı

Riot Games tarafından yapılan bu FPP Shooter oyunumuz yakın zamanda çıkmasına rağmen oldukça ilgi topladı ve hala topluyor. E-Spor konusunda oldukça gelişiyor. Kendinizi göstermek için alt kısımda bıraktığımız linklerden bakmayı unutmayın.

Valorant Birliği Discord Turnuvası Final

 

Takımlar ve Oyuncular Hakkında

 • DUKA

 1. Yiğit ”SingleHandedly” (Takım kaptanı) –Phoneix
 2. Furkan ”caygabe” –Cypher
 3. Nuri ”schneizeL” –Reyna
 4. Beris ”ferrari int” –Brimstone
 5. Batu ”rroneyx” –Sage

Duka yarı final maçlarında Neon e-sports takımını yenmişti. Aralarında çok fark olmadan maçı kazanarak finale çıkma hakkı kazanmışlardı. Takımın moral olarak son zamanlarda az farkla kazanmış olmalarına rağmen gayet iyi biçimdeydi. Tüm emeklerinden dolayı DUKA takımına teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

 • The High Siklets

 1. Gökhan “VirusReyiz” (Takım Kaptanı) -Cypher-
 2. Furkan “gogH” -Brimstone-
 3. Yasin “Craggonmore” -Raze-
 4. Ozan “BattleShip1” -Reyna-
 5. İslam “MortalGod” -Sage-

Duka takımına göre daha rahat maçlar göstererek The High Siklets takımı genel anlamda (2-0) aldığı galibiyet ile adını net olarak finale yazdırmıştı. Gayet güzel başarı yakalayan takım finallerde biraz farklı durumdaydı. Tüm emeklerinden dolayı The High Siklets takımına teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Her zaman olduğu gibi ilk maçı DUKA takımı (13-12) olarak ufak bir fark ile kazanmayı başardı. İkinci maçta ise (8-13) DUKA takımı kaybetti. Durumlar genel skor olarak 1-1 olarak maçlar devam etti ve heyecan doruktaydı. Son maçta ise (13-3) olarak DUKA takımı net bir biçimde üstünlüğünü ortaya koydu. Kazanmasından dolayı DUKA takımını tebrik ederiz. Ayrıca The High Siklets takımına tüm azmi mücadelesi  için tebrik ederiz. Daha nice turnuvalarda kazanma ihtimalini hiçbir takımın unutmaması gerektiğini buradan tekrar hatırlatıyorum. Turnuvada görev alan, oynayan ve emeği geçmiş herkese teşekkür ederiz.  Ayrıca ilk gün, ikinci gün, üçüncü gün , dördüncü gün , beşinci gün, altıncı gün ve yarı final maçlarına bakabilirsiniz. Bir sonraki turnuvada görüşmek üzere. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

Valorant Türkiye Facebook Grubu

Valorant Türkiye Discord Sunucusu

Valorant Türkiye İnstagram Hesabı

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here