Valorant Birliği ve Oyunoxs Ortaklığında 7500 VP Ödüllü Turnuva Başlıyor!

0
516

Valorant Birliği ve Oyunoxs ortaklığında düzenlenecek olan 7500 VP ödüllü Valorant turnuvasına tüm Valorant oyuncularını bekleriz. 24 Eylül’de yapılacak olan turnuva eleme sistemi ile düzenlenecek. Turnuvaya katılabilmek için takımınızı kurmalı ve aşağıda verdiğimiz formdan turnuvaya kayıt olmalısınız.

Valorant Birliği ve Oyunoxs Ortak Turnuvası

Turnuvayı kazanan takımın tüm oyuncularına 1250 VP ödül verilecek. Ayrıca Yarı Finalden önce de düzenlenecek olan Quiz’de başarılı olan kişi 1250 VP‘nin sahibi olacak. Quiz’de sorulacak sorular ise sitemizde ki yazılardan alınacak. Şimdiden çalışmaya başlayabilirsiniz 🙂

Valorant Birliği ve Oyunoxs turnuvası

Turnuva Kuralları

 1. Oyunlar 1 maç üzerinden gerçekleşecek kazanan takım bir üst tura çıkma hakkı kazanırken kaybeden takım elenecektir.
 2. Final maçı 3 haritada birer maç şeklinde yapılacaktır.
 3. Hile kullanımı yasaktır. Takımlarda herhangi bir kişide tespit edildiğinde takım diskalifiye edilecektir. Turnuva da her maçta 1 veya 2 izleyici hakem olacaktır.
 4. Takımlar yayın açabilirler ve yayınlarını paylaşabilirler. Ghosting olmaması için yayınlarına delay koymaları önerilir.
 5. Turnuvamızda oyuncunun oyun seviyesi ve rankı baz alınmaz. Takım başvuruları bittiğinde her takım kayıt sırasına göre bir numara alacak ve o numaralar kura ile rastgele eşleşecek turnuva ayağındaki maçlar böyle belirlenecek. Örneğin 3-7,8-1 vs gibi.
 6. Turnuvadaki maçların oynanacağı haritalar eşleşen takımlar ile beraber yapacağımız toplantı ile belirlenecektir.
 7. Turnuva fikstürü kayıtlar bittiğinde Discord dan ve Oyunoxs sitesinden yayınlanacak hangi takımla eşleştiğinizi o şekilde takip edebilirsiniz.
 8. Turnuva başvuruları takım sayısı tamamlandığında sona erecektir. Beklenilen takım sayısına ulaşıldığında bu kanaldan duyuru yapılacaktır.
 9. Turnuvaya katılan kişilerin maç saatinden 15 dk öncesinde Discord da TURNUVA ses odasında bulunmaları gerekmektedir.
 10. Maç başlangıcında, maç sırasında ve maç sonrasında oyun içi chat kullanımı (herkese yazmak) yasaktır.
 11. Oynadığınız maçlarla ilgili bir sorun olursa bir kural ihlali vb durum Discord yöneticileri ile en kısa zamanda iletişime geçmelisiniz. Turnuva komitesi gerekli gördüğü durumlarda maç tekrarı talep edebilir bu durumda maç iki takıma da uygun başka bir saatte ya da günde yeniden oynanır.
 12. Kayıt formunda oyun nicki tagı ve discord nick tagı belirtilen oyuncular dışında kimse katılım sağlayamaz. Turnuva sürecinde bir sebepten banlanan oyuncu olduğu takdirde o oyuncu turnuvaya devam edemez.
 13. Turnuva duyuru sayfasından maç günleri ve saatleri en az 12 saat öncesinden duyurulacaktır.
 14. Turnuvadan diskalifiye edilen takımlar olduğu durumda elenen takımlar arasından yeniden kura çekilebilir. Elendikten sonra oyuncularından 1 i bile discorddan çıkan takımlar bu kura ya dahil edilmeyecektir.
 15. Turnuva direktörüne ya da Turnuva komitesine saygısızlık yapan oyuncular diskalifiye edilir.
 16. Turnuva için Discord sunucumuza katılan herkes discordun kendi kurallarından da sorumludur. Kurallar odasından kuralları okuyabilirsiniz.

Valorant Birliği ve Oyunoxs

Turnuva Nasıl İşleyecek?

Katılımcılar 5 kişilik takımlar halinde turnuvaya katılım sağlayacak. Takımların her birinin yedek oyuncu bulundurmaları zorunludur. Turnuvaya katılmak için aşağıya bıraktığımız formdan turnuvaya kayıt olmalı ve Valorant Birliği Discord sunucusuna katılmalısınız. 32 takımın kıyasıya mücadele edeceği turnuva 24 Eylül’de başlayacak ve 27 Eylül‘de oynanacak olan yarı final ve final maçları ile son bulacak. Bu mücadele de yerinizi almak için aşağıda ki formdan kayıt olabilirsiniz. 23 Eylül saat 23.59’a kadar kayıtlar alınacaktır.

Valorant Birliği Discord Sunucusu

Turnuva Başvuru Formu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here