Valorant Cypher Ajanı Özellikleri Nelerdir?

0
139
Valorant cypher ajanı yetenekleri rehberi

Valorant Cypher Ajanı özellikleri neler? Nasıl Oynanır? gibi sorularla çokça karşılaşıyoruz. Eğer Riot Games‘in yeni oyunu Valorant‘ı oynamayı düşünüyor ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız. Sizler için Valorant Cypher rehberi hazırladık.

Cypher Ajanı Hakkında

Cypher ajanı tam bir casusdur. Yetenekleri ile hasar vermese de casusluk yetenekleri ile takımına çokça fayda sağlar. İstediği ve atabildiği her yere tuzak atan Cypher ajanı bazen kör ederek bazen rakibin yeri gösteren yetenekleri ile rakibini sinsice öldürebilir.

Cypher Ajanının Yetenekleri

C – Trapwire (200 kredi): Birbirine bakan 2 duvar arasına teknolojik bir ip koyar. Teknolojik ipten geçen rakipler birkaç saniye sonra yere sabitlenir ve patlar. Bu sayede takılan rakipler hem kör olur hem de yerleri belli olur. Cypher bu ipleri isterse yanına alabilir. Bu ipten kurtulmak için ise ipe doğu ateş etmeniz yeterlidir. Bedeli 200 kredidir.

valorant cypher ajanı özellkleri
Özelliklerinden bir görsel

Q – Cyber Cage (100 kredi): Cypher yere sadece Cypher ona baktıkça görünmez olan bir tuzak koyar. Bir düşman tarafından tetiklendiğinde bir duman halkası oluşturur. Bu duman halkasının içine giren rakipler yavaşlar ve yerlerini belli eden bir ses çıkartır. Bunların yanında Cyber Cage diğer sis bombaları gibi düşmanı vazgeçirmek ve durdurmak için kullanılır. Bedeli 100 kredidir.

E – Spycam (Ücretsiz): Bu yetenek Cypher ajanının her tur yenilenen ana yeteneğidir. Bu yetenek kameradır. Bu kamerayı bir duvara atabilirsiniz. Kamerayı kontrol edebilir ve rakipleri görebilirsiniz. Kameraya geçmeden önce görünmez ancak kameraya geçtiğinizde bir ses dalgası yayar ve artık görünür olur. Cypher kamerada iken bir dart fırlatır ve eğer bir rakibe değerse rakip belli olur.

X (Ulti) – Neural Theft (7 Ulti Puanı): Bu yetenek Cypher’ın Ulti yeteneğidir. Cypher ajanının bu yeteneği çok önemlidir. Cypher ölen bir düşmanın yanına gider ve ultiye basarsa karşısındaki tüm rakiplerin yerlerini görür. Bu yetenek sayesinde Cypher ajanı rakip takımdaki herkesi görerek maçı kazandırabilir. Valorant’a yeni başladıysanız ve ne oynayacağınızı hala bilmiyorsanız. Sizler için Valorant Phoenix ajanı yetenekleri hakkında bir yazı yazdık, göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here