Valorant Güncel Sunucu Durumu Nasıl? Bakım Bildirimi Var mı?

0
145
Valorant Güncel Sunucu Durumu Nasıl

Valorant Güncel Sunucu Durumu Nasıl? Bakım Bildirimi Var mı? Riot Games’in yeni çıkan ve ücretsiz olan FPS oyunu Valorant’ın şu anki sunucu durumu hakkında bilgiler vereceğiz. Valorant çıktığından beri (ilk günlerinde yoğunluk sonucu çökmeler yaşanmıştı) sunucularda pek sorunla karşılaşmadık, peki şu an sunucularda bir sorun veya hata var mı? Herkese keyifli okumalar.

Valorant Nedir?

Valorant Riot Games’in oynaması ücretsiz bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyun ilk kez Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Valorant oynanış ve konsept olarak Counter Strike: Global Offensive ve Overwatch karışımı bir oyun olarak çıktı. 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı ve 2 Haziran 2020 tarihinde herkes tarafından erişilmeye başlandı. Oyunda yeni çıkan “Killjoy” adlı ajanla birlikte, ajan sayısı 12’ye ulaşmış bulunmakta ve Valorant’ta 4 harita bulunmaktadır. Beş kişilik iki takım halinde oynanan Valorant, oyuncular özel yetenekleri olan “ajanlar” rolünü üstlenir. Silahları almak için bir oyun ekonomisi vardır. Hücum eden takım “Spike” adı verilen bir bombası vardır. Eğer hücum eden takım bombayı patlatır ya da karşı takım oyuncularının hepsini etkisiz hale getirirse, bir puan kazanırlar. Eğer savunma takımı bombayı imha eder veya karşı takım oyuncularının hepsini etkisiz hale getirirse, bir puan kazanırlar. Bir oyun 25 turdur ve 13 puan kazanan takım oyunu kazanır.

Valorant Güncel Sunucu Durumu Nasıl?

Valorant Güncel Sunucu Durumu Nasıl?

Valorant’ın sitesinde şu an için hiçbir sunucuda herhangi bir sorun olduğu gözükmüyor. Sunucularda bir sorun olmadığı için rahatça Valorant oynayabilirsiniz.

Peki Valorant İçin Bir Bakım Bildirimi Var Mı?

Valorant’ın sitesinde şu anlık için hiçbir sunucuda herhangi bir bakım bildirimi veya planlanması bulunmamaktadır. Böylece Valorant’ta ki oyun deneyiminiz bölünmeden devam edebilir.

Valorant Güncel Sunucu Durumu Nasıl?

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Valorant için sunucu durumunu ve bakım bildirimlerini sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer Valorant’ın yapımcısı Riot Games’in tarihi ve tüm oyunları hakkında bilgi almak istiyorsanız, bu yazımıza da bir göz atabilirsiniz. Bu yazımızla umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here