Valorant Hata Kodu 31

0
142
Valorant Hata Kodu 31 Çözümü

Riot Games’in bu yıl çıkarmış olduğu Valorant büyük patlama yaşadı ve birçok oyuncunun bir numaralı oyunu haline geldi. Oyun içerisinde bulunan bazı hatalar kimi oyuncunun canını sıksa da bunların çözümleri gayet kolay ve anlaşılabilir. Bu yazımızda size Valorant Hata Kodu 31 nasıl çözülür göstereceğim.

Valorant Açık Beta

Valorant 2 Haziran tarihinde açık betaya geçiş yaptı. Oyunun yapımcısı olan Riot Games kapalı betada iken çok fazla oyuncunun dikkatini çeken bu oyuna açık beta ile beraber yeni harita ve karakter eklemesi yaptı. Oyunun genel amacı karşılıklı 5’er kişilik takımların saldıran ve savunan olarak ikiye ayrılmasından oluşuyor. Savunan için belirli alanları savunup düşmanları buraya çekmemek; saldıran için de bu belirlenen bölgelere girip Spike isimli patlayıcıyı yerleştirmek ve patlama süresi boyunca onu koruyup en sonunda patlamasını sağlamak. Genel olarak Counter Strike oyunlarına benzeyen bu oyun yeni olması ve 128 Tickrate vermesi ile CS:GO’yu geride bırakacak gibi duruyor.

Valorant Hata Kodu 31 Nasıl Düzelir

Valorant Hata Kodları

Oyun içerisinde birçok hata kodu bulunmakta. Bu hata kodları sizin ne hata aldığınızı daha iyi anlamanız için oluşturlmuştur. Bunların çözümleri basit olduğu kadar fazla işlem de gerektirmeyen çözümlerdir. Ancak bazı hata kodları “hata kodu” başlığı altından oyundan yasaklandığınızı anlatmaktadır ve bunların çözümü olmamaktadır. Bu tarz hata kodları için Riot Games’e ticket göndermeli neden oyundan yasaklandığınızı anlamalı ona göre savunma yapmalısınız ancak yasaklanan oyuncuların yasaklarının kalkması çok zor bir ihtimaldir. Sizler için buraya çözümü olan ve sizi uğraştırmayacak fakat karşınıza çıkması çok muhtemel bir hata kodu yazısı bırakıyorum. Valorant Hata Kodu 29‘a göz atmanızı tavsiye ederim.

Valorant Hata Kodu 31 Çözümü

Bu hata kodu oyun Oyuncu adı bilgisine ulaşılamıyor ve sorun çıkartıyor olmasından kaynaklanıyor. Bu hata kodu çözmek için oyunu tamamen kapattıktan sonra görev yöneticisinden de herhangi bir dosyasının kalmadığına emin olup oyunu tekrar başlatmanız gerekiyor. Yapmanız gereken bu kadar oyunu yeniden başlattığınızda sorununuz yüksek ihtimalle çözülmüş olacaktır. Eğer sorununuz çözülmedi ise Valorant’ın resmi sayfasından ticket atmanız daha mantıklı olacaktır. İyi oyunlar 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here