Valorant Hata Kodu 43

0
159

Sevgili Oyuncular, bugün Valorant Hata Kodu 43 hatasının çözüm yolunu sizlere göstereceğiz. Piyasaya çıktığından itibaren birçok güncelleme alan Valorant gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Yakın zamanda birçok hata kodu ortaya çıktı. Şimdi size bu hata kodlarından olan Hata Kodu 43 ve çözümünü göstereceğiz.

Valorant Hata Kodları

Sunucuların bakıma girmesi ve kimi zaman oyuncu odaklı hata kodları çıkmaktadır. Çoğu Valorant oyuncusu da bu hata kodlarıyla karşılaşmakta. Peki bu kodlar çözülüyor mu? Tarzında soruları oyuncular sormakta. Tabii ki bu hata kodlarını çözmek ve oyuna girebilmek çok kolay. Çoğu zaman Riot İstemcisini yeniden başlatmak yeterli olur. Sorun çözülmediği takdirde ilgili alternetif yollarda mevcut. Forumlarda gördüğünüz çözüm yöntemlerini de uygularken oyun dosyalarına ve kişisel bilgisayarınıza zarar vermediğinizden emin olmakta fayda var. Oyuncuların karşısına çıkan başlıca hata kodları şu şekildedir:

valorant hata kodu 43
Valorant hata kodu 43’den bir görsel

Valorant Hata Kodu 43 ve Çözümü

Eğer oyuna girdiğinizde hata kodu 43 ile karşılaştıysanız korkmayın. Bu hata kodunun anlamı “Bir sistem süre aşımına uğradı.” olmaktadır. Çözümü ise Riot İstemcisi’ni yeniden başlatmaktır. Gördüğünüz gibi bu hatanın çözümü diğer hata kodlarına göre gayet basit. Fakat sorun hala devam ediyor ise oyuna giriş yapmadan önce Windows Defender’ı ve Anti-Virüs programınızı kapatmanız gerekir. Son olarak da IP v6’yı kapatmanız gerekmektedir. Oyundan çıkış yaptıktan sonra Windows Defender ve Anti-Virüs programını geri açmayı unutmayın.

Ayrıca Riot istemcinizi nasıl yeniden başlatacağınızı bilmiyorsanız ” Riot İstemci yeniden başlatma nasıl yapılır? ” yazımıza bakmayı unutmayın. Detaylı açıklama ve alternatif çözümlerini yazdık. Kendinize iyi bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here