Valorant Hata Kodu 58 Nedir ve Nasıl Çözülür?

0
240
Valorant Hata Kodu 63

Valorant Hata Kodu 58 Nedir ve Nasıl Çözülür? Riot Games’in bu yıl çıkardığı oynaması ücretsiz bir FPS oyunu olan ve oyuncular arasında da çok hızlıca popüler olmuş Valorant oyununda bir problem olduğunda sizlere hata kodları vermektedir. Peki bu hata kodlarından olan Hata Kodu 58 nedir? Neden Hata Kodu 58’i alırız? Peki bu hata kodunu nasıl çözebiliriz? Sizler için bu hata kodunun anlamını, neden bu hatayı aldığınızı ve bu hatayı nasıl çözebileceğinizi araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Valorant Hata Kodlarının Anlamları…

Valorant oyununda yaklaşık 60-70 tane hata kodu bulunmaktadır. Bu hata kodlarının çoğu biraz uğraşla kolayca çözülebilmektedir ancak bazı hatalar var ki, çözümleri oyuncuları zorlamakta ve sürekli aynı hatayı görme durumunda da oyundan soğutabiliyor. Hata kodlarının Valorant oyununda bulunma sebebi ise bir hata ile karşılaştığınızda bu hatanın ne olduğunu kolayca anlayıp çözüme en kısa sürede hatayı araştırıp, sonuca varmanızı sağlamak için yardım amaçlıdır. Eğer bu hata kodları olmasaydı hatanın ne olduğunu bilemezdik. Bu da çok büyük bir sorunlara yol açabilirdi.

Valorant Hata Kodu 58 Çözümü

Valorant Hata Kodu 58 Çözümü

  • Valorant oyununa girerken “hata kodu 58” ile karşılaşıyorsanız, bu hatayı alma sebebiniz “ RSO Doğrulama Hatası (RSOValidationFailure)” olmasıdır. 

Bu hatayı gidermek için yapmanız gereken ise “Riot istemcisini yeniden başlatmak” işlemini gerçekleştirmek. Eğer Riot istemcisini yeniden başlatma işlemini nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, bu işlemi yapmanız için gerekenleri anlattığımız “Riot İstemcisi Nasıl Yeniden Başlatılır? Valorant Güncel Sorunlar ve Çözümler” isimli yazımıza bir göz atarak işleminizi kolayca gerçekleştirebilir ve sorununuzu çözebilirsiniz. Riot istemcisini yeniden başlattıktan sonra hata almaya devam ediyorsanız, ilk olarak Destek Sayfasındaki makalelere göz atın eğer makale yardımcı olmadıysa, o zaman Valorant Destek ekibine bilet atarak sorununuzu onlara anlatabilir, kısa zamanda destek ekibinden geriye dönüş alarak detaylıca bilgilendirilebilirsiniz.

Valorant Hata Kodu 58 Nedir

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Valorant hata kodu 56 çözümünü sizler için araştırdık ve yazdık. Valorant Hata Kodu 57 Nedir ve Nasıl Çözülür? isimli yazımıza bakmadıysanız, buradaki bağlantıyı kullanarak yazımıza bir göz atabilirsiniz. Ayrıca Valorant’ta farklı hata kodları alıyorsanız, bunların çözümleri de sitemizde bulunmaktadır, onları da sitemizde aratarak bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye kadar kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

https://www.youtube.com/watch?v=yV7qrAvfXrs

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here