Valorant Hata Kodu 59 Nedir? Hata Kodu 59 Çözümü!

0
142
valorant hata kodu 59 Çözümü

Valorant’ın bugün çıkmasıyla birlikte bütün oyuncular bilgisayarlarının başına akın etti. Binlerce insan hemen oyunu yükleyip oynamak istedi ama oyun beraberinde hataları da getirdi ve bir çok insanın hevesi kursağında kaldı. Ama panik yapmanıza gerek yok! Birçok insanın karşılaştığı hatalardan biri olan Valorant Hata Kodu 59 un çözümüne gelin hep beraber bakalım.

Valorant Hata Kodu 59 Nedir?

Hata kodu 59 genellikle oyuncuların oyunu başlattığı zaman karşısına çıkan bir problemdir. Oyunun daha ilk günü olduğundan sunuculardaki yoğunluk üzerine çıkmış bir hata olduğu düşünülüyor. Ve şu anlık Valorant’ın kendi sitesinde de bu hata kodu ile ilgili bir bilgi bulunmadığı için hatanın tam olarak sebebi de bilinmemektedir.

Valorant Hata Kodu 59 nedir
Hatayı alan kişilerin karşılaştığı ekran bu şekilde.

Hata Kodu 59 Çözümü!

Eğer bu hatayı aldıysanız yapmanız gereken ilk şey bir süre beklemek ve oyunu tekrar başlatmak. Hala hatayı almaya devam eder iseniz bilgisayarınızı tekrar başlatın ve tekrar oyuna giriş yapmayı deneyin.  Bu işlemden sonra da hatayı almaya devam ediyorsanız oyunu silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

En başta da belirttiğim gibi oyun çıkalı daha 1 gün oldu ve sunuculardaki yoğunluk nedeniyle böyle hatalar çıkabiliyor. Sizin yapmanız gereken sabırlı olmak ve Riot Games‘in kesin bir çözüm bulmasını beklemek. Yazıyı faydalı bulduysanız Valorant Reyna karakter rehberi yazımıza da göz atabilirsiniz. İyi eğlenceler sevgili Oyunoxs okurları.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here