Valorant Hata Kodu 60 Nedir ve Nasıl Çözülür?

0
151
Valorant Hata Kodu 56

Valorant Hata Kodu 60 nedir? Nasıl Çözülür? Riot Games’in geçtiğimiz yıl ortalarında çıkarttığı FPS oyunu Valorant çıktığı zaman oyuncular tarafından beğenildi ve hızlıca popüler oldu. Ama maalesef ki Valorant çıktığı günden itibaren pek çok hatayla ve sunucu problemleriyle karşılaştı. Peki bu hata kodlarından olan Hata Kodu 60 nedir? Neden Hata Kodu 60’ı alırız? Peki bu hata kodunu nasıl çözebiliriz? Sizler için bu hata kodunun anlamını, neden bu hatayı aldığınızı ve bu hatayı nasıl çözebileceğinizi araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Valorant Hata Kodlarının Anlamları…

Valorant oyununda yaklaşık 70-80 tane hata kodu bulunmaktadır. Bu hata kodlarının çoğu biraz uğraşla kolayca çözülebilmektedir ancak bazı hatalar var ki, çözümleri oyuncuları zorlamakta ve sürekli aynı hatayı görme durumunda da oyundan soğutabiliyor. Hata kodlarının Valorant oyununda bulunma sebebi ise bir hata ile karşılaştığınızda bu hatanın ne olduğunu kolayca anlayıp çözüme en kısa sürede hatayı araştırıp, sonuca varmanızı sağlamak için yardım amaçlıdır. Eğer bu hata kodları olmasaydı hatanın ne olduğunu bilemezdik. Bu da çok büyük bir sorunlara yol açabilirdi.

Valorant Hata Kodu 60 Çözümü

Valorant Hata Kodu 60 Çözümü

  • Valorant oyununa girerken “hata kodu 60” ile karşılaşıyorsanız, bu hatayı alma sebebiniz “ Yama Başlatma Hatası (PatchInitFailure)” olmasıdır. 

Bu hatayı gidermek için yapmanız gereken ise “Riot istemcisini yeniden başlatmak” işlemini gerçekleştirmek. Eğer Riot istemcisini yeniden başlatma işlemini nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, bu işlemi yapmanız için gerekenleri anlattığımız “Riot İstemcisi Nasıl Yeniden Başlatılır? Valorant Güncel Sorunlar ve Çözümler” isimli yazımıza bir göz atarak işleminizi kolayca gerçekleştirebilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Valorant Hata Kodu 60Nedir

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için Valorant Hata Kodu 60’ı araştırdık. Eğer bizi Instagram’dan takip etmiyorsanız; buradan Instagram sayfamıza gidebilir, paylaştığımız haberlerden anında haberdar olabilir ve paylaştığımız diğer gönderilerimizi de takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın. Ayrıca Valorant’ta farklı hata kodları alıyorsanız, bunların çözümleri de sitemizde bulunmaktadır, onları da sitemizde aratarak bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye kadar kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here