Valorant Hata Kodu 61 Nedir ve Nasıl Çözülür ?

1
202

Valorant bu yıl Riot Games tarafından piyasaya sürülmüş online bir FPS oyunudur. Bu yıl çıkmasına rağmen çoğu oyuncunun ilgi odağı olmayı başarmıştır. Oyun bu kadar popüler olunca profesyonel arenaya taşındı. Oyunun turnuvası Twitch ve Kore canlı yayın platformlarında toplam 470 milyondan fazla izlenme ile rekor kırdı. Oyun oynanış bakımından Counter Strike, karakterler ve yetenekler açısından ise League of Legends’e oldukça benziyor. Oyundaki amaç Counter Strike ile aynı. Bir takım bombayı kurup korurken diğer takım kurulan bombayı etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Oyunun güzel olduğu gibi kötü tarafları da var. Bunlardan bazıları oyunda bulunan hata kodları. Bazıları bizimle bazıları ise oyun ile alakalı sorunlar. Bizde bu gün sizlere bu kodlardan biri olan Valorant hata kodu 61 hakkında konuşacağız.

Valorant Hata Kodları Hakkında

Oyun hataları gerçekten can sıkıcı olabiliyor ve oyun zevkini önemli derecede azaltabiliyor. Valorant’ ta da doğal olarak hatalar bulunuyor Fakat diğer oyunlara kıyasla oyun içerisinde oluşan grafik veya animasyon gibi oyun şirketinin yaptığı hatalar değil. Bu hatalar herhangi bir güncelleme veya iyileştirme gerekmiyor. Hatta bazıları sizinle alakalı olabiliyor. Hatalar 50′ den fazla ve bu hataların yüzeysel çözümleri Riot Games resmi sitesinde bizlere sunuluyor. Fakat bazı hatalar yüzeysel olarak sunulsa da uygulamaya dönük olduğunda zorlaşıyor. Her gün hata kodlarının ayrıntılı çözümleri ortaya çıkıyor. Bizde sizlere Valorant hata kodu 61  probleminin ayrıntılı olarak çözümünü paylaşacağız.

Valorant Hata Kodu 61

Valorant Hata Kodu 61 Sebebi ve Çözümü

Bu hatanın çözümü sizinle alakalı. Hatayı almanızın sebebi topluluk kurallarını ihlal etmenizdir. Bu kurallar şu şekilde ;

  • Küfürlü veya ırkçı söylemler.
  • Takım arkadaşını trolleme.
  • Karşı takım ile iş birliği yapma.
  • Maç sırasından oyundan çıkmak.
  • Kötü bir oyuncu ismi kullanmak.

Bu kuralların herhangi birini ihlal ettiğinizde oyun sizi belli süreliğine uzaklaştırma veriyor. Uzaklaştırma bittikten sonra oyununuza dönebilirsiniz. Fakat aynı hataları tekrarlarsanız oyun içerisinde daha ağır cezalar alabilirsiniz.

Evet değerli okurlar bu gün ki yazımızda Valorant hata kodu 61′ den bahsettik. Eğer başka hatalarla da karşılaşıyorsanız Riot İstemcisi Nasıl Yeniden Başlatılır? Valorant Güncel Sorunlar! ziyaret etmeyi unutmayın değerli okurlar. Başka yazılarda görüşmek üzere.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here