Valorant Hesabı Nasıl Açılır? En Hızlı Hesap Açma Yolu

2
159

Valorant Hesabı Nasıl Açılır? Riot Games’in yeni çıkan ve hemen popülerleşen ücretsiz FPS oyunu olan Valorant için nasıl hesap açılır? Counter Strike ve Overwatch karışımı olan bir oyun için Valorant’ta hesap açma işlemi nasıl yapılır?

Valorant Nedir?

Valorant Riot Games’in oynaması ücretsiz bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyun ilk kez Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı ve 2 Haziran 2020 tarihinde herkes tarafından erişilmeye başlandı. Oyunda 12 ajan bulunmakta ve 4 harita bulunmaktadır. Beş kişilik iki takım halinde oynanan Valorant, oyuncular özel yetenekleri olan “ajanlar” rolünü üstlenir. Silahları almak için bir oyun ekonomisi vardır. Hücum eden takım “Spike” adı verilen bir bombası vardır. Eğer hücum eden takım bombayı patlatır ya da karşı takım oyuncularının hepsini etkisiz hale getirirse, bir puan kazanırlar. Eğer savunma takımı bombayı imha eder veya karşı takım oyuncularının hepsini etkisiz hale getirirse, bir puan kazanırlar. Bir oyun 25 turdur ve 13 puan kazanan takım oyunu kazanır.

Nasıl Valorant Hesabı Açılır

Valorant Hesabı Nasıl Açılır?

Peki Valorant hesabı  açmak için ne yapmamız gerekiyor? Aşağıdaki adımlara takip ederken kolayca bir Valorant hesabı açabilirsiniz. Şimdi başlayalım;

  1. İlk olarak Valorant’ın ana sayfasına girelim.
  2. Sağ üst tarafta bulunan “Hemen Oyna” butonuna tıklayınız.
  3. Burada iki seçenek karşınıza çıkacak. “Henüz bir Riot Hesabım yok. Hesap oluştur.” butonuna tıklayınız.
  4. Hesap oluştur seçeneğini seçtikten sonra karşınıza yeni bir sayfa açılacak ve burada “E-posta adresin ne?” yazıyor. E-posta adresinizi giriniz. Eğer Riot Games’den haber ve özel teklifler almak istiyorsanız alttaki seçeneği aktif edin.
  5. Daha sonra ise “Doğum tarihin ne?” diye soruyor. Doğum tarihinizi yazınız.
  6. “Kullanıcı adı seç” sayfaya gireceksiniz. Özel bir kullanıcı adı belirleyiniz.
  7. Karşınıza son olarak ise “Şifre seç” sayfası gelecek. Kuvvetli bir şifre seçtikten ve onayladıktan sonra devam ediniz.
  8. Hesabınız oluşturulmuştur. Valorant’ı indirerek artık oynayabilirsiniz.

Nasıl Valorant Hesabı Açılır

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Valorant hesabınızı nasıl açabileceğinizi sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer CS GO’da smoke çalışma kodlarını bilmiyorsanız bu yazımıza bir göz atabilirsiniz. Umarım bu yazımız sizlerin işine yaramıştır ve Valorant hesabınızı açabilmişsinizdir. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here