Valorant isim değiştirme nasıl yapılır? 2021 2022

0
51

Oyuncuların en beğendiği oyunlardan olan Valorant oyunu için isim değiştirme nasıl yapılıyor ve nick değiştirme yollarını sizler için hazırladık.

En büyük oyun firmalarından birisi olan Riot Games tarafından özenle geliştirilen ve daha sonra yayınlanan son dönemlerin en popüler FPS oyunlarından biri haline gelmiş Valorant, 2 Haziran 2020’de piyasaya sürülmesinin ardından büyük çaplı oyuncu kitlesine ulaşmayı başardı. Harika bilgiler sizler için.

Oyuna ilk başladığınız zaman kayıt yaptıran bazı kullanıcılar şu an koydukları isimden hiçte memnun değiller. Peki, Valorant’ta nick değiştirme gibi seçenek var mı? Bunun cevabı, evet.

Nickini değiştirmek isteyen ve oyuna temiz bir sayfa açarak yeni isimle devam etmek isteyen Valorant oyuncuları isimlerini nereden değiştirebilecekler. Konuyla ilgili uygulanması gereken adımları sizler için derledik…

VALORANT İSİM ve NICK DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

İlk olarak Valorant hesabınıza giriş yapın. Buraya tıklayın.
Riot hesabıyla, Kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
Bağlı uygulamalarına yanında çıkan değiştir butonuna tıklayın.
İsminizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Rastgelede butonuna tıklayın ve Gönder kısmına basın.

DETAYLI: Valorant’ta isim değiştirmek aslında oldukça kolay. Bu adımları takip ederek istediğiniz yeni ismi sahip olabilirsiniz…

VALORANT’ta isminizi değiştirmek istiyorsanız bunun için yapımcı şirket Riot Games üzerindeki değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için ise Riot hesabınıza ilk olarak giriş yapmanız gerekmekte. BU BAĞLANTIYA TIKLAYARAK Riot hesabınıza giriş yapın.
Giriş yapmanızın ardından karşınıza bir menü çıkacak. Burada yer alan menüde ikinci sırada bulunan RIOT ID yazısına tıklayın.
Karşınıza çıkacak olan bölümde size ait olan RIOT ID görünecek. Burada isminizin hemen yanında bulunan kalem simgesine tıklayarak düzenleme işlemine başlayın.
YENİ RIOT ID yazan bölüme kullanmak istediğiniz yeni isminizi yazın. Buraya yazacağınız ismin aralarında boşluk dahi olabilir.
İsminizi yazdıktan sonra yandaki kutucuğun altında yer alan Rasgele düğmesine tıklayın ve ardından aşağıda yer alan Gönder butonuna tıklayın.

Tüm bu işlemleri tamamlamanızın ardından VALORANT içerisindeki isminizi başarı ile değiştirmiş olacaksınız.

Eğer ki takıldığınız bir yer varsa bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here