Valorant Omen Ajanı Özellikleri Nelerdir?

0
139
valorant omen rehberi

Valorant Omen Ajanı özellikleri neler? Nasıl Oynanır? gibi sorularla çokça karşılaşıyoruz. Eğer Riot Games‘in yeni oyunu Valorant‘ı oynamayı düşünüyor ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız. Sizler için Valorant Omen rehberi hazırladık.

Dark Cover(E)

Bir gölge küresi kuşan ve menzil göstergesini görüntüle. Gölge küresini işaretli konuma fırlatmak için ateş et. Görüş kısıtlayan uzun süreli bir gölge küresi oluşturur. Alternatif atışı basılı tut, işaretçiyi daha yakına getirmek için yetenek tuşunu basılı tut. Bu özelliği saldırırken bir alana girmek için kullanabilir ve oyuncuların görüşlerini kısıtlayabilirsiniz. Bu gölge küresi bir süre sonra yok olur ancak bu süre içerisinde alan avantajı sağlayıp güzel bir round çıkartabilirsiniz.

  • Maliyet: Ücretsiz(30 Saniye bekleme süresi)
  • Yük: 2

Paranoia(Q)

Hemen ileri fırlayan bir gölge atışı yap. Kısa süreliğine, dokunduğu herkesin görüş menzilini kısıtlar. Bu atış doğrudan duvarlardan geçebilir. Bu yeteneği düşman olduğunu düşündüğünüz yere fırlatarak onları kıs bir süreliğine kör edip heyecana kapılmalarına isminden de anlaşılacağı üzere paranoya etkisi altına girmelerini sağlayabilirsiniz. Kör oldukları bu kısa süreyi çıkıp düşmanı vurmak veya kaçmak için de kullanabilirsiniz.

  • Maliyet: 200
  • Yük: 1

valorant Omen skills

Shrouded Step(C)

Bir gölge yürüyüşü yeteneği kuşan ve menzil göstergesini görüntüle. Kısa bir beklemenin ardından işaretli konuma ışınlanmak için ateş et. Bu yeteneği kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey anında ışınlanamadığınız ve bu süre içinde öldürülebileceğiniz olmalı. Ancak savunma yaparken oldukça büyük avantaj sağlayan bu özelliği kullanarak düşmanları şaşırtabilir ve onları indirebilirsiniz.

  • Maliyet: 100
  • Yük: 2

From The Shadows(X)

Bir taktik harita kuşan. Seçili konuma ışınlanmaya başlamak için ateş et. Omen, ışınlanma esnasında Gölge suretine bürünür ve düşmanları onu yok ederek ışınlanmayı iptal edebilir. Bu yeteneğimiz ulti olup çok işe yarayan bir yetenektir. Haritada istediğiniz noktaya ışınlanmanıza yarar ve düşmanların harita kullanımını bir süreliğine durdurur. Düşmanları arkalamak için birebir olan bu yeteneği kullanılırken ışınlandığınız yerde adam olmadığına dikkat ederek ışınlanın. Yoksa ava giderken avlanmış olursunuz 😀

  • Maliyet: 7 Ulti Puanı
  • Yük: 1

Aynı zamanda Valorant Raze Ajanı için yapmış olduğumuz rehber yazısına da göz atabilirsiniz. İyi oyunlar Oyunoxs okurları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here