Valorant Phoenix Rehberi – Phoenix Ajanı Özellikleri

0
145
Valorant Phoenix Karakter Rehberi

Valorant Phoenix ajanı nasıl oynanır? Özellikleri nelerdir? Gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

Phoenix Ajanı Genel Bakış

Phoenix savunma açısından yeterli olmayan ama saldırı ve patlayıcılık konusunda şimdiden birçok oyuncunun favorisi olmuş bir karakter. Yetenekleri ile savaş alanını manipüle etmek, düşmanları yanıltıp takıma destek olmak ve yüksek öldürme sayılarına ulaşmak için çok ideal bir karakterdir. Karakter rakiplere alan hasarı verebilir,  çatışma esnasında kendi canını yenileyebilir ve aynı zamanda çok zor pozisyonlarda bile düşmanları yanıltıp üstünlük sağlayabilir. Ayrıca karakter dizaynı ve tasarımı konusunda da çok iyi bir iş çıkarılmış. Eğer havalı ve patlayıcı bir karakter oynayıp fazla kill almak istiyor ve bir yandan takıma destek olmak istiyorsanız Phoenix ajanını denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Valorant Phoenix Karakter Rehberi

Phoenix Ajanı Özellikleri

[C] Ateşten Duvar (Blaze): Phoenix ateşten bir duvar açar. Bu duvar Phoenix’in canını yenilerken duvara dokunan rakibe hasar verir. Duvarı açarken farenizi kullanarak duvara kavisli bir şekil verebilirsiniz. Bu yetenekle düşmanın görüş açısını kapatarak girmek istediğiniz yere rahatça girebilirsiniz.

[Q] Falso (Curveball): Karakter bir ateş küresi oluşturur ve falsolu bir şekilde fırlatarak rakibi kör eder. Kürenin patlama süresi çok kısadır. Farenin sol tıkı ile sola, sağ tıkı ile sağa falso verir.
Bu yetenek düşmanı şaşırtmak için çok işe yarar. Özellikle 1v1 pozisyonlarda üstünlüğü sağlayabileceğiniz bir yetenektir.

[E] Yakartop (Hothands): Ajanın imza yeteneğidir. Karakter bir alev topu yaratır ve fırlatır, bu alev topu düştüğü yeri yakar. Rakipler yanan yerin üzerinde durursa hasar alır. Phoenix üzerinde durursa, kendini iyileştirmeye başlar.

[X] Yanardöner (Run it Back) Ulti: Karakter Ultinin kullanıldığı yere bir işaret bırakır ve Ultinin süresi dolana kadar normal oyuna devam eder. Ulti süresi dolduğunda veya ulti kullanıldıktan sonra ölündüğünde, karakter bıraktığı işarete geri döner oyuna oradan devam eder.

Valorant Phoenix Rehberi yazımızın sonuna geldik. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur, buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Eğer Breach ajan rehberimizi incelemek isterseniz Valorant Breach Rehberi yazımıza göz atabilirsiniz. Hepinize keyifli oyunlar.

https://www.youtube.com/watch?v=B9UejcB_CtM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here