VALORANT Quantum! VALORANT Yeni Ajan Geliyor mu?

0
145

Valorant Quantum! Yeni ajan mı geliyor? Tüm oyuncuların yüreğini hoplatan hali hazırda bir çok oyuncunun mücadelesini verdiği FPS sorunlarını daha da zorlaştıracağından korkulan ajan Quantum gerçekten geliyor mu? Geçtiğimiz günlerde Valorant yeni ajanının sızdırılmış bilgilerini içerdiği söylenen bir fotoğraf yayınlandı. Bu fotoğrafta ajanın görünümü ve yetenekleri görünmekteydi. Quantum ajanının yetenekleri ise oldukça etkili görünüyordu. Gelin Quantum ajanımızı yakından inceleyelim.

VALORANT QUANTUM YETENEKLER

VALORANT Quantum! VALORANT Yeni Ajan Geliyor mu?

 Paradox yeteneği kendinin iki adet kopyasını oluşturup bu kopyaları kendi belirlediğiniz rotalara hareket ettirebildiğiniz kopyalar oluşturuyor.

Rift isimli yetenek ise geçtiğiniz bir noktaya 20 saniye boyunca orada kalacak ve rakip tarafından bu süreçte yok edilebilecek bir portal bırakıyor bu süreç içinde Q bastığınızda bu bıraktığını portala geri dönmenizi sağlıyor.

Dimensional tear Haritanın belli noktalarında kör eden beacon konumlandırabildiğimiz bir yetenek. Bu bırakılan beacon görüş alanına giren rakip oyuncular kör eden bir yetenek. Birden fazla sayıda kullanılabilmesi oldukça etkili bir savunma silahı yapıyor bu yeteneği.

Son olarak Quantum ajanının ultisine gelecek olursak. Sızan görüntülerde Tunneling olarak geçiyor. Bu ulti karşınızda duran bir duvarda geçit açıyor ve tüm yetenekler mermiler hatta ajanlar bu tünelden geçebiliyor. Özellikle spike kurulmuş bir alana giriş yaparken çok etkili olacak bir ulti olduğu çok belli.

VALORANT Quantum! VALORANT Yeni Ajan Geliyor mu?

Quantum geliyor mu?

Bütün bu yetenekler ve bu ajan çok güzel görünüyor. Ancak bu ajan daha sonradan anlaşıldığı üzere sadece bir konsept tasarım. Riot bünyesindeki bir Valorant tasarımcısı bu güne kadar oyunun bizlere suncuğu tüm ajanlar ve yetenekleri göz önünde bulundurarak kendisinin oynamaktan keyif alacağı bir ajanı kendi çabalarıyla konsept bir tasarım haline dönüştürmüş. Quantum League isimli oyundan da esinlenerek ismini Quantum yapmış. Bu demek oluyor ki bu ajan şuan oyuna eklenmesi planlanan bir ajan değil sadece bir tasarım. Tabi bu bilgiler bu ajanın kesinlikle gelmeyeceği anlamına da gelmiyor. Riot Valorant ekibinin elinde bu ve bunun gibi bir çok konsept ajan tasarımı olduğu kesin. Kim bilir belki günün birinde bu ajanı da Valorant Ajanı olarak görebiliriz. Öyle bir plandan haberdar olduğumuzda yine yazılarımızda buluşalım!

Göz atmak isterseniz;  Valorant Yeni Güncelleme V1.05 – Yeni Karakter Killjoy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here