Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır? Güncel 2020!

0
206
Valorant skin iade etme

Valorant skin iade etme konusunda bir çok soru geliyordu. Sadece desen yani skin olarak değil diğer ekstra materyaller üzerinde de duruk. VP puanı ve Radyanit puanı gibi önemli para birimlerini de bu gruba dahil edebiliyoruz. Satın alım ve iade işlemlerinde yapmanız gerekenleri ve yapılma hususlarını da açıkladık.

Valorant Satın Alma Sistemi Nasıl İşler?

Oyun içerisinden VP kullanarak ya da RP kullanarak çeşitli satın almalar ve geliştirmeler yapabiliyorsunuz. İlk kısım olarak skin satın alma ve VP satın alma işlemi denebilir. VP ise gerçek para ile alınan oyun içi para birimidir. Savaş biletleri ya da kontrat seviyeleri gibi bazı şeylerde bu VP para birimi ile alınabiliyor. Ekstra olarak diğer internet mağazaları üzerinde bulunan VP kodları alınabiliyor. Eğer VP kodu detayını merak ediyorsanız alt kısımda ki yazı linkine girebilirsiniz.

Valorant skin iade etme
Valorant skin iade etme Valorant skin iade etme

Valorant İade Etme Sistemi

İlk olarak şunu belirlememiz gerekiyor ki oyunda hem iade edilebilen hem de iade edilemeyen içerikler bulunuyor. Silah kaplamaları ve VP puanları iade edebileceğiniz oyun içi içerikleri diyebiliriz. Elbette koşullara uygun olarak olursa iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Valorant VP kodları aldığınız zaman olan iade sistemi daha farklı onun için Valorant VP kodu hakkında olan yazımıza bakabilirsiniz. Ancak paketler, Radyanit puanları, karakter kontrat seviyeleri, kaplama seviyeleri ve savaş biletleri ise iade edilme işlemi yapılamayacaktır. Ayrıca daha detaylı biçimde skin iade kısmı için alt kısımda ki paragrafa bakabilirsiniz. Eğer iade için nereye girmeniz gerektiğini düşünüyorsanız bu işlem hem oyun içerisinden hem de Riot Games tarafından hazırlanan Riot sitesi üzerinden giriş ve iade yapabiliyorsunuz.

Valorant Skin İade Etme

Genel olarak mağaza üzerinden aldığınız çeşitli desen kaplama veya diğer adı ile skin aldığınız zaman yanlış skini aldığınızı ve iade etmek istediğiniz zaman yapmanız gereken pek bir şey yok. Normal olarak eğer kullanıp kaplama seviyesini artırmıyorsanız ve alım tarihi üzerinden 7 gün geçmemiş ise girip oyun içerisinden iade işlemini yapabilirsiniz. Burada önemli olan kullanmamış olman ve kaplama seviyesini hiç artırmamış olman gerekiyor onun dışında bir sorun çıkmayacaktır. Ayrıca bu tarz farklı ve kaliteli içerikleri daha fazla görmek istiyorsanız Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here