Valorant SKYE Yeni Ajan Duyuruldu…

0
123
valorant yeni ajan

Valorant SKYE Yeni Ajan Duyuruldu… Riot Games’in yeni oyunlarından biri  olan Valorant 2 Haziran 2020’de piyasaya sürülen FPS taktiksel bir nişancı oyunudur. Beş kişilik 2 takım halinde oynanan oyuna girerken Cypher, Reyna, Killjoy, Jett, Breach, Brimstone, Omen, Phoenix, Raze, Sage, Sova, Viper ve Reyna adlı kendine özgü yetenekleri ve oynanış tarzları olan ajanlar seçilerek oynanır. Bizde bugün sizlere Valorant yeni ajan Skye’dan ve yeteneklerinden söz edeceğiz keyifli okumalar.

Valorant Skye Yeni Ajan…

Yeni ajan olan Skye’ın yetenekleri açıklandı. İşte Valorant Skye ajanının yetenekleri;

E Yeteneği: Guiding Light (Rehber Işık)

Skye E yeteneğini kullanarak eline bir şahin alır ardından ise saldırı tıklamasıyla şahini imleç doğrultusunda fırlatır. Yetenek tıpkı Jett’in sisi gibi yönlendirilebilir bir yetenektir yani şahini fırlattıktan sonra fareniz ile gittiği yönü değiştirebilirsiniz. Şahin saldırı tıklaması ile attıktan sonra sonra tekrar E tuşuna bastığınızda patlar ve şahini görebilen herkes kısa bir süreliğine kör olur.

Q Yeteneği: Trailblazer (Öncü)

Skye Q tuşuna basıldığında bir kaplan çağırır. Saldırı tuşu ile kaplanı aktif ederek kaplanı kontrol etmeye başlar. Kaplan hareket edebilir ve rakiplere ciddi miktarda hasar verebilir.

valorant yeni ajan

C Yeteneği: Regrowth (Yeniden Büyüme)

C tuşuna basıldığında Skye küçük bir alan açar ve içine giren takım arkadaşları bu alan içinde canlarını doldurabilir. Lakin bu alan içinde Skye kendi canını dolduramaz

X (Ultimate) Yeteneği: Seekers (Arayıcılar)

Skye X tuşuna basıldığında eline 3 adet küre alır. Saldırı tıklaması ile bu küreleri serbest bırakır ve bu küreler en yakındaki 3 rakibe doğru gider. Ulaştığı zaman ise rakibi kör eder. Hedefsiz (otomatik) bir yetenektir yani rakibinizin üzerine doğru atmanıza gerek yoktur adı üstünde yetenek rakibi arayarak bulur.

Yapılan duyuruya göre yeni ajan Skye 28 Ekim’de çıkış yapacak ve Valorant’ta oynanabilir hale gelecek. Bugün sizlere Valorant yeni ajan Skye’dan ve yeteneklerinden bahsettik Valorant silahlarını ve silah sınıflarını anlattığımız yazımıza göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bir sonraki yazımıza dek görüşmek üzere sevgili Oyunoxs okurları, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here