Valorant Takıma Niye Yabancı Oyuncular Geliyor?

0
148

Valorant Takıma Niye Yabancı Oyuncular Geliyor? Riot Games’in popüler ve ücretsiz FPS oyunu olan Valorant’ı oynarken takımınıza yabancı oyuncu mu geliyor? Bunun sebeplerini araştırdık ve olası tahminlerimizi yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Valorant Nedir?

Valorant Riot Games’in oynaması ücretsiz bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyun ilk kez Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Valorant oynanış ve konsept olarak Counter Strike: Global Offensive ve Overwatch karışımı bir oyun olarak çıktı. 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı ve 2 Haziran 2020 tarihinde herkes tarafından erişilmeye başlandı. Valorant’ta oyunda 12 ajan bulunmakta ve 4 harita bulunmaktadır. Beş kişilik iki takım halinde oynanan Valorant, oyuncular özel yetenekleri olan “ajanlar” rolünü üstlenir. Silahları almak için bir oyun ekonomisi vardır. Hücum eden takım “Spike” adı verilen bir bombası vardır. Eğer hücum eden takım bombayı patlatır ya da karşı takım oyuncularının hepsini etkisiz hale getirirse, bir puan kazanırlar. Eğer savunma takımı bombayı imha eder veya karşı takım oyuncularının hepsini etkisiz hale getirirse, bir puan kazanırlar. Bir oyun 25 turdur ve 13 puan kazanan takım oyunu kazanır.

Valorant Takıma Neden Yabancı Oyuncular Geliyor

Valorant Takıma Niye Yabancı Oyuncular Geliyor?

Valorant oynarken takımınıza yabancı oyuncu gelme sebepleri şunlar olabilir;

 1. Valorant oynarken yabancı oyuncunun gelmesinin sebeplerinden ilki; eğer bilgisayarınızda VPN programı kullanıyorsanız, programınız açık kalmış olabilir.
 2. Valorant hesabınıza girerken yanlışlıkla sunucu değiştirmiş olabilirsiniz, girdiğiniz sunucuyu kontrol etmeyi unutmayın.
 3. Riot Games hesabınız İkamet Edilen Bölge açısından hatalı olabilir. Bu durumu kontrol etmeniz için şu adımları takip ediniz;
  1. Valorant Destek sayfasına giriniz.
  2. Riot Games hesabınıza giriş yapınız.
  3. Valorant Temel Bilgiler ve SSS sayfasını açınız.
  4. Hesap bilgisi kısmından “Riot Hesabı İçin İkamet Edilen Bölgeyi Değiştirmek” seçeneğini seçiniz.
  5. “İkamet Edilen Bölgeni Güncellemek” kısmında bulunan “İşaretle” seçeneğine basınız ve bekleyiniz.
  6. Eğer “Maalesef şu an İkamet Edilen Bölgeni doğru olarak tespit edemiyoruz. Bir temsilcinin sana doğrudan yardımcı olması için lütfen devam edip bir bilet gönder.” hatası alırsanız Destek sayfasına bilet atınız.

Valorant Takıma Niye Yabancı Oyuncular Geliyor

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Valorant’ta takımınıza yabancı oyuncu geliyorsa, sebepleri bunlar olabilir. Eğer “Valorant’ın yeni ajanı Quantum mu?” yazımızı okumadıysanız, yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here