Valorant Türkiye Discord Turnuvası Beşinci Gün Maçları

0
118
Valorant türkiye discord turnuvası final maçları

Selam sevgili Oyunoxs okurları. Valorant Türkiye Discord Turnuvası beşinci gün maçları büyük bir heyecanla devam ediyor. Bu gün çok çekişmeli ve güzel maçlara tanıklık ettik. Turnuvada kendini gösteren takımları ve maçlarını Twitch TV platformundan takip edebilirsiniz. Aynı zamanda da Valorant Türkiye Discord grubunda da turnuva ve daha fazlası hakkında bilgi alabilirsiniz. Fazla uzatmadan takımları tanıyalım ve yaptıkları oyunu ve performanslarını değerlendirelim.

Valorant Türkiye Discord Turnuvası Beşinci Gün Maçları Oynandı!

Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant, oyuncular tarafından sevgi görmeye devam ediyor. Siz de Valorant’ta kendinize güveniyor ve turnuvalarda yeteneğinizi göstermek istiyorsanız alttaki linkten Valorant Türkiye discord sunucusuna katılmayı unutmayın. Gelin vakit kaybetmeden başlayalım.

Takımlar ve Oyuncular Hakkında

 • Mithra

 1. Caner ”Lerix” (Takım kaptanı) –Sage
 2. Sinan ”3IRaucher” –Cypher
 3. Mert ”XTR Wolfy” –Jett
 4. Uğur ”CrazyBoy” –Reyna
 5. Bekir ”BattleGod Allame” –Brimstone

Black Rose takımı ile yaptığı maçı kazanan Mithra bir üst tura yükselmeye hak kazandı. Takımca iyi performans göstermeleri onlar için büyük avantaj sağladı. Maçı 13-7 kazanan Mithra takımına bir sonraki turda başarılar diliyoruz.

 • Black Rose

 1. Yusuf ”Reckless” (Takım kaptanı) –Sova
 2. Nizamettin ”MrFabulous” –Reyna
 3. Emir ”LynKeuS” –Omen
 4. Arda ”regoNa” –Viper
 5. Oğuz ”Tiân” –Sage

Mithra takımı ile yaptıkları maçta rakiplerini zorlasalar da Mithra’nın göstermiş olduğu iyi performans karşısında bir şey yapamadılar ve 13-7 kaybettiler. Kendilerine gelecek turnuvalarda başarılar diliyoruz.

 • Neon e-sports

 1. Emre ”Roise” (Takım kaptanı) –Jett
 2. İsmail ”White Rose” –Sage
 3. Fatih ”Froulet” –Brimstone
 4. Hakan ”Fade” –Reyna
 5. Cengiz ”ziqnec” –Cypher

SkayLess takımını ezici bir skorla eleyen Neon e-sports turnuvada bir ilki başararak 13-0 kazandılar. İyi bir koordinasyon ile yapılamayacak şey yoktur. Kendilerine bir sonraki turda başarılar diliyoruz.

 • SkayLess

 1. Serdaim ”Mr Serdaim” (Takım kaptanı) –Phoneix
 2. Eray ”Scarlet v2” –Sage
 3. Arda ”EkmekArasıNorm” –Raze
 4. Enes ”Prodagtil” –Brimstone
 5. Hasan ”Leadwell” –Cypher

Toparlanamama, şanssızlık, kötü oynayış hepsi bir araya gelerek üzücü bir yenilgi aldılar. Neon e-sports takıman 13-0 kaybeden SkayLess takıma gelecek turnuvalarda başarılar diliyoruz.

Team Voltex – Garen Tümer Maçı Ertelendi!

21 Haziran günü 2. maç olarak planlanan Team Voltex – Garen Tümer maçı, birtakım aksilikler sebebiyle 25 Haziran 19:40 a ertelenmiştir

Duka – Hi Valorant Gösteri Maçı Yapıldı!

Hi Valorant takımı diskalifiye oldu ve Duka bir üst tura yükseldi. Maç yapıldı fakat Hi Valorant yine de diskalifiye oldu.

Turnuvada bir günü daha geride bıraktık. Bütün maçlardan haberdar olmak için bizi takipte kalın. Ayrıca ilk gün, ikinci gün, üçüncü gün ve dördüncü gün maçlarına da göz atmayı unutmayın. İyi oyunlar Oyunoxs okurları.

Valorant Türkiye Facebook Grubu

Valorant Türkiye Discord Sunucusu

Valorant Türkiye İnstagram Hesabı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here