Valorant Türkiye Discord Turnuvası İkinci Gün Maçları

0
107
Valorant türkiye discord turnuvası final maçları

Selamlar arkadaşlar. Valorant Türkiye Discord Turnuvası ikinci gün maçları bütün hızıyla devam ediyor. Bugün de birbirinden çekişmeli maçlar izledik. Bütün takımlar elinden geleni yaptı. Turnuvada kendini gösteren takımları ve maçlarını Twitch TV platformundan takip edebilirsiniz. Valorant Türkiye discord sunucusunda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hazırsanız önce takımları tanıyalım, daha sonra performanslarını değerlendirelim. Sunucular eşliğinde turnuvanın tadını çıkarmak için Twitch tv adresine gidip tuttuğunuz takıma destek olabilirsiniz.

Valorant Türkiye Discord Turnuvası İkinci Gün Maçları Oynandı!

Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant, oyuncular tarafından sevgi görmeye devam ediyor. Siz de Valorant’ta kendinize güveniyor ve turnuvalarda yeteneğinizi göstermek istiyorsanız alttaki linkten Valorant Türkiye discord sunucusuna katılmayı unutmayın. Gelin vakit kaybetmeden başlayalım.

Takımlar ve Oyuncular Hakkında

 • GAREN TÜMER

 1. Faysal ”Yazık kafana” (Takım kaptanı) –Sage
 2. Batuhan ”zeynoş” –Reyna
 3. Poyraz ”blessedv2” –Jett
 4. Ata ”İpod” –Cypher
 5. Kerim ”Voltrui” –Raze

Garen Tümer takımı bugün sahada adeta ezici diyebileceğimiz bir üstünlükle Titan takımını alt etmeyi başardı. (13-2) lik bir skorla adını bir üst tura yazdırıyor. Başta maçın MVP’si Kerim ”Voltrui” i tebrik eder, Garen Tümer takımına başarılar dileriz.

 • TİTAN

 1. Mustafa ”Senpai” (Takım kaptanı) –Omen
 2. Doğukan ”BoT Miqrowa” –Breach
 3. Baran ”BoT Marco” –Jett
 4. Muhammed ”alpHa07” –Sage
 5. ”01Samet” –Raze

Garen Tümer takımına karşı istedikleri oyunu ortaya koyamayan Titan, (13-2) mağlup olarak turnuvaya veda ediyor. Katılımları için teşekkür eder, bir sonraki turnuvalar için bol şans dileriz.

 • PAX

 1. Emine ”Lawy” (Takım kaptanı) –Raze
 2. Zübeyr ”Mawashı” –Viper
 3. Doğukan ”VeoniX” –Jett
 4. Tayyip ”Mistral” –Brimstone
 5. Mert ”Syhonial” –Sage

DUKA ile yaptıkları mücadelede (13-6) skorla evine mağlup olarak dönen takım PAX oluyor. Katılımları için teşekkür eder, bir sonraki turnuvalar için bol şans dileriz.

 • DUKA

 1. Yiğit ”SingleHandedly” (Takım kaptanı) –Phoneix
 2. Furkan ”caygabe” –Cypher
 3. Nuri ”schneizeL” –Reyna
 4. Beris ”ferrari int” –Brimstone
 5. Batu ”rroneyx” –Sage

PAX takımını (13-6) skorla yenmeyi başaran DUKA, turnuva macerasına devam eden isimlerden oluyor. Maçın MVP’si Yiğit ”SingleHandedly” İ tebrik eder, DUKA takımına başarılar dileriz.

 • HI VALORANT

 1. Oğuz ”xtrionz” (Takım kaptanı) (Yedek)
 2. Recep ”RSG” –Sage
 3. İbrahim ”LikeAPoem” –Reyna
 4. Okan ”Oknce” –Cypher
 5. Yiğit ”MMD ysahinz” –Jett
 6. Ömer ”ProTeiN” –Brimstone

Team CNN takımına Haven’i dar eden Hi Valorant, (13-2) skor ile bir üst tura çıkarak turnuva macerasına devam ediyor. Başta maçın MVP’si Recep ”RSG” i tebrik eder, Hi Valorant ekibine başarılar dileriz.

 • TEAM CNN

 1. Oğuzkağan ”oguzgkbk” (Takım kaptanı) –Raze
 2. Özgür ”CankomanN” –Viper
 3. Egemen ”egemen” – Sage
 4. Berke ”Ceenga” –Jett
 5. Necati ”erk4mš” –Brimstone

Oyunda istedikleri etkiyi kuramayan Team CNN, Hi Valorant ekibine karşı aldığı (13-2) yenilgi ile turnuvaya veda ediyor. Katılımları için teşekkür eder, bir sonraki turnuvalar için bol şans dileriz.

TEAM VOLTEX – TEAM WANHEDA MAÇI ERTELENDİ!

21 Haziran günü 2. maç olarak planlanan Team Voltex – Team Wanheda maçı, birtakım aksilikler sebebiyle 22 Haziran 19:40 a ertelenmiştir. Ayrıca ilk gün neler oldu kaçırdıysanız detaylara buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz. Kendinize iyi bakın.

Valorant Türkiye Facebook Grubu

Valorant Türkiye Discord Sunucusu

Valorant Türkiye İnstagram Hesabı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here