Valorant Türkiye Discord Turnuvası İlk Gün Maçları

0
133
Valorant türkiye discord turnuvası final maçları

Selam değerli oyun severler. Valorant Türkiye Discord Turnuvası ilk gün maçları 20 Haziran saat 20:30 da bütün heyecanı ile başladı. Bugün maç yapacak takımlar: Oyunoxs, Mithra, BLACK ROSE, Rise Of Kingdoms, Neon e-sports, Zahidnabiçelikçek, Toxic Rakun ve SkayLess. İsterseniz turnuvanın detaylarına geçelim.

Valorant Türkiye Discord Turnuvası İlk Gün Detayları

Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant, espor sahnesinde de kendini göstermeye başlıyor. Gerek Twitch Rivals olsun gerek ise Discord sunucularında yapılan turnuvalar ile büyümeye devam ediyor. Bugün Valorant Discord sunucularının önde gelenlerinden olan Valorant Türkiye‘nin yapmış olduğu turnuvanın 1. gününü ele alacağız. Yönetim kadrosunun iyi organizasyonu ile takımların kayıtları ve fikstürler hızlı ve doğru şekilde yayınlandı. Bu turnuva da toplamda 32 as ve 3 yedek takım bulunmaktadır. Her takımın da 1 yedeği bulunmak zorundadır. Maçı olan takımın, maçtan 30 dakika önce takım odasında beklemesi de önemli kurallardan biridir. Değişiklilik yapacak olurlar ise turnuva sorumlularına bildirmeleri gerekiyor. Ayrıca bütün maçlar Twitch platformundan canlı olarak(80 saniye Delay) yayınlanıyor! Sizde yayına katılıp sevdiğiniz takımı desteklemeyi unutmayın. Bu güzel turnuvayı kaçırmak istemezsiniz. Hazırsanız karşılaşmalara ve takımların detaylarına geçelim.

valorant turnuvası güncel fikstür
Güncel Fikstür

Takımlar ve Oyuncular Hakkında

 • MITHRA

 1. Caner ”Lerix” (Takım kaptanı) –Sage
 2. Sinan ”3IRaucher” –Cypher
 3. Mert ”XTR Wolfy” –Jett
 4. Uğur ”CrazyBoy” –Reyna
 5. Bekir ”BattleGod Allame” –Brimstone

Oyunoxs takımına karşı mücadele veren Mithra takımı (13-8) skor ile bugün evine galibiyetle döndü. Başta maçın MVP’si Sinan ”3IRaucher” ı tebrik eder, Mithra takımına turnuva macerasında başarılar dileriz.

 • OYUNOXS

 1. Hasan ”B4everbio” (Takım kaptanı) –Sage
 2. Kaan ”Dotacandir” –Cypher
 3. Eray ”The Shammer” –Reyna
 4. Kadir ”Kairem” –Sova
 5. Mustafa ”Darwin” –Brimstone

Mithra ekibine verdiği mücadelede (8-13) skor ile ayrılan takımımız, turnuvaya veda ediyor. Katılımları için teşekkür eder, bir sonraki turnuvalar için bol şans dileriz.

 • BLACKROSE

 1. Yusuf ”Reckless” (Takım kaptanı) –Sova
 2. Nizamettin ”MrFabulous” –Reyna
 3. Emir ”LynKeuS” –Omen
 4. Arda ”regoNa” –Viper
 5. Oğuz ”Tiân” –Sage

Rise Of Kingdoms takımına karşı savaşan BlackRose takımı (13-8) maç skoru ile bir sonraki tura yükseliyor. Başta takım MVP’si olan Nizamettin ”MrFabulous” u tebrik eder, BlackRose takımına turnuva maçlarında başarılar diliyoruz.

 • RISE OF KINGDOMS

 1. Cem ”ig miyiskeskoc” (Takım kaptanı) –Cypher
 2. Mert ”h8field” –Omen
 3. Berkin ”Nipq” –Phoneix
 4. Uğur ”GreenDanger” –Raze
 5. Emre ”just vibin” –Jett

Rise of Kingdoms, BlackRose takımına karşı oynadıkları maçta mağlup olarak turnuvaya veda ediyorlar. Katılımları için teşekkür eder, bir sonraki turnuvalar için bol şans dileriz.

 • NEON E-SPORTS

 1. Emre ”Roise” (Takım kaptanı) –Jett
 2. İsmail ”White Rose” –Sage
 3. Fatih ”Froulet” –Brimstone
 4. Hakan ”Fade” –Reyna
 5. Cengiz ”ziqnec” –Cypher

Neon E-sports, rakibi Zahidnabiçelikçek takımını üstün bir performans göstererek (13-2) skor ile maçı kazanıyor. Başta maçın MVP’si Emre ”Roise” i tebrik eder, finale giden yolda tüm Neon e-sports ekibine başarılar dileriz.

 • ZAHİDNABİÇELİKÇEK

 1. Yakup ”Mediodas” (Takım kaptanı) –Reyna
 2. Ahmet ”Aqepzz” –Jett
 3. Barış ”xSqrab” –Sage
 4. Emirhan ”QuiZSheK” –Sova
 5. Barış ”Berlin58” –Omen

Neon e-sports’un karşısına istediği oyunu ortaya koyamayan takım, (13-2) mağlup olarak turnuva macerasını noktalıyor. Katılımları için teşekkür eder, bir sonraki turnuvalar için bol şans dileriz.

 • SKAYLESS

 1. Serdaim ”Mr Serdaim” (Takım kaptanı) –Phoneix
 2. Eray ”Scarlet v2” –Sage
 3. Arda ”EkmekArasıNorm” –Raze
 4. Enes ”Prodagtil” –Brimstone
 5. Hasan ”Leadwell” –Cypher

Skayless takımı (13-7) skoruyla galibiyet almayı başardı. Başta maçın MVP’si Hasan ”Leadwell” i tebrik eder, Skayless takımı üyelerine başarılar dileriz.

 • TOXIC RAKUN

 1. Aykut ”HP Harry” (Takım kaptanı) –Reyna
 2. Eray ”Visionary” –Raze
 3. Ecem ”Azulâ” –Sage
 4. Ahmet ”Bro Senna” –Cypher
 5. Emre ”David Gilmour PF” –Sova

Toxic Rakun takımı, Skayless takımına karşı (13-7) skor ile mağlup oluyor. Katılımları için teşekkür eder, bir sonraki turnuvalar için bol şans dileriz.

Turnuvanın ilk gününü geride bıraktık. İlerleyen günlerde bütün maç ve takım detaylarını aktarmaya devam edeceğiz. Tuttuğunuz takımı desteklemeyi unutmayın. Turnuva hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Sevgiyle kalın.

Valorant Türkiye Facebook Grubu

Valorant Türkiye Discord Sunucusu

Valorant Türkiye İnstagram Hesabı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here