Valorant Viper Ajanı Özellikleri Nelerdir?

0
134
Valorant Neden Yabancı Oyuncu Geliyor?

Valorant Viper ajanının özellikleri nelerdir? Bu soru bir çok oyuncu tarafından soruluyor. En nihayetinde Valorant Viper ajanı gerçekten yetenek takımı eğlenceli ve karakter olarak ilgi çeken bir ajan. Bizde bu soruyu sizler için cevapladık. Viper bir çok oyuncu tarafından havalı gözüken bir ajan. Ajan zehirlerini çok iyi kullanmakta, zehir onun hayatı gibi. Viper ajanı diğer ajanlar da olmayan bir özellik taşımaktadır. Bu özellik ise zehir tankıdır. Her yeteneği için giderek azalan bir zehir kullanmaktadır. Valorant Viper karakterini güzel yeteneklerle donatmış. İsterseniz yeteneklerine geçelim.

Valorant Viper Ajanı Özellikleri Nelerdir?

Asit Havuzu

Viper kimyasal bir atıcıya zehir yükler ve fırlatır. Bu zehir belli bir alana düşünce o alanda olan her rakibe ve takım arkadaşına hasar verir. Bu yetenek oyun içi dükkandan 100 krediye alınabilir. 2 kez yüklenebilir. Bu yetenek C tuşuyla atılır.

  • Masraf: 100 Kredi
  • Yük: 2

Zehir Bulutu

Zehir Bulutu yeteneği neredeyse her oyundan bildiğiniz sis bombasıdır. Zehir Bulutu round boyuncu kalabilir ve zehir tankından zehir harcar. Bu zehirli gaz bulutu 1 can ve 1 zırh bırakana kadar ölümcül olmayan hasar verir. Bu yetenek oyun içi dükkandan 200 krediye alınabilir ve 1 kez yüklenebilir. Bu yetenek Q tuşuyla atılır. Viper kendi zehrinden etkilenmez.

  • Masraf: 200 Kredi
  • Yük: 1

valorant viper karakteri rehberi

Zehir Perdesi

Bu yeteneği dükkandan almanıza gerek yok çünkü bu yetenek her round yenilenir. Zehir perdesi sonsuza kadar gidebilen bir perde bırakır ve E tuşuna basıldığı taktirde bu perde açılır. Bu perde içinde rakipler ve takım arkadaşları hasar alır. Bu yetenek de Zehir bulutu gibi zehir tankından harcar. Viper kendi zehrinden etkilenmez.

  • Masraf: Ücretsiz
  • Yük: 1

Viper’ın İni – Ulti

Karakterimizin en güçlü yeteneği “Viper’ın İni”dir. Bu yetenek kocaman bir alana Zehir bulutu yayar. Zehir bulutu rakiplere hasar verir ve görüşlerini kısıtlar. Viper bu yeteneğin içinde hasar yemez ve içeri giren rakiplerin etrafında onları belli eden kırmızı bir hat görür. Viper zehir bulutunun içinde ise zehir tankından zehir harcamaz ve round sonuna kadar zehir bulutu kaybolmaz eğer zehir bulutundan çıkarsa zehir bulutu zehir tankından zehir harcamaya başlar. Bu yetenek X tuşuyla atılır.

  • Masraf: 7 Ulti Puanı
  • Yük: 1

Evet Oyunoxs okuyucuları, sizler için Valorant Viper ajanının yeteneklerini sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer Valorant Radyanit puanı ne işe yarar başlıklı yazımıza bakmadıysanız, buradan bir göz atabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here