Valorant Yeni Karakter Reyna, Özellikleri Neler? İşte Detaylar!

0
140
Valorant Yeni Karakter Reyna Rehber

Valorant’a Reyna adında bir ajan mı geliyor? Özellikleri nelerdir? Gibi sorular yakın saatlerde çokça soruldu. 28 Mayıs tarihinde oyun kapalı beta sürecinden çıktıktan sonra 2 Haziranda açık beta başlayacak ve yeni ajan oyuna gelecektir. O zaman sizlere Valorant Yeni Karakter Reyna ajanını gösterelim.

Valorant Yeni Karakter Reyna

Riot Games’in yeni oyunu Valorant bu sene kapalı beta olarak yayınlandıktan belli bir süre sonra 2 Haziran tarihinde açık betaya çıkacağı duyuruldu. Bu 2 takımın 5v5 olarak savaştığı savaş oyunu, kapalı beta sürecinde oyun oldukça ilgi çekmişti ve beğenilmişti. Valorant, bir sürpriz yaparak bize 2 Haziran tarihinde oyuna yeni ajan Reyna (Reina) ile birlikte geri dönüyor. Riot Games bu ajanı, bir Valorant fragmanında gösterdi.

11. Ajan Kim?

Yapılan açıklamalara göre, Riot Games bu oyununda 12 ajan olacağını söylemişti. Fakat sonradan 12. ajan çıkarılmıştır. Yani 11 ajana düşürüldüğü söylenmişti. Bu yeni gelecek olan 11.ajan oyunun çıkış tarihinde geleceği duyuruldu. Yayınlanan fragman ve seslerle birlikte bu ajanının Sabine veya Reyna olacağı düşünülüyor.

valorant yeni karakter reyna inceleme
Yeni Karakter Reyna

Reyna Ajanının Görüldüğü Fragman

Yeni Ajan olarak geleceği söylenen Reyna veya Reina hakkında bazı detayları, Riot Games günlük oyuncu ve izlenme verilerini verdiği sırada bahsetmişti. Bu verilerden kısa bir süre sonra, yeni ajan Reyna’nın görsellerinin bulunduğu yeni bir fragman yayınlandı. Bu yeni fragman ilk olarak Valorant’ın resmi Brezilya hesabından yayınlandı. Ardından Latin Amerika da olan resmi Valorant hesabından bu fragman #ReynaIsHere etiketiyle, yani “Reyna burada” anlamında yayınlandı. Yeni ajan Reyna veya Reina olarak adlandırılmakta. Bu kelime İspanyolca da “Kraliçe” anlamına gelmektedir. Bu bilgiye ise Reyna’nın gözüktüğü yeni fragmanın yayınlandığı ülkelerin ve reklamının yapıldığı ülkelerin Brezilya ve Latin Amerika olması dolayısıyla ulaşıyoruz. Bu sayede ise yeni ajan hakkında kültürel detaylarda tahmin edebiliyoruz. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan “Sabine” ajanının diyaloglarında Reyna ajanının bir vampir olacağı tahmin edilmişti. Bu sayede de vampirsel güçlere sahip olacağı da tahmin edilmekte. Maalesef yayınlanan ve sızdırılan bilgiler bu kadar. İlerlediğimiz günlerde daha fazla bilgiye ulaşacağız ve bu sırada ajan, oyuna gelmiş olacak.

Yetenekleri

Valorant Yeni Karakter Reyna Rehber
Reyna Özellikler
  • Pasif: Öldürülen düşmanların üzerinde bir ruh küresi oluşur
  • Q Tuşu: Orbları toplayarak Reyna 3 saniye boyunca canını maksimum seviyeye doldurur.
  • E Tuşu: Orbları toplayarak Reyna kısa bir süre hasara dayanıklı olur. Eğer bu yetenek Ulti ile birleşirse Reyna görünmez olur.
  • C Tuşu: Reyna bir küre yollayarak, görüntü alanı içerisindeki rakipleri kör eder.
  • X Tuşu (Ulti): Ateş hızını artırır, geri tepmeyi azaltır ve skill kullanma hızını artırır. Eğer rakip öldürürseniz tekrar kullanılabilir.

Mojang’ın yeni oyunu olan Minecraft Dungeons’ın crackli versiyonunu arıyorsanız sizler için bir yazı yazdık, göz atabilirsin. İyi oyunlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here