Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

0
120
Watch Dogs 2 Sistem gereksinimleri

Yakın zamanda ücretsiz olan Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri oyuncular tarafından merak konusu oldu. Oyunu alıp oynamak isteyenler sistemim kaldırır mı diye düşündüklerinden sistem gereksinimleri ciddi anlamda önem arz etti. Gelin sizinle Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri nelermiş bakalım ve biraz da oyuna değinelim.

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2, ilk oyundan sonrasını konu alıyor. Aiden Pearce’ın yaptıkları birçok genç zihne yerleşmiş ve idealist hackerlerBlume ve onun nihai icadı ctOS’a karşı savaş açarlar. İşte biz de bu gençlerden birini, Marcus Hallowey karakterini yönetiyoruz. ctOS akıllı şehir sistemi ilk olarak Chicago’da denenir. Şehrin tüm iletişimi, tüm verileri bir yapay zeka tarafından yönetilir. Nesnelerin İnterneti diyebileceğimiz bu teknoloji sayesinde her şey tek bir merkez üzerinden yönetilebilmektedir. Aiden ise sisteme sızan ilk kişidir ve bu sayede ctOS’un bağlı olduğu tüm sistemler üzerinde hakimiyet elde eder. Blume, ctOS’un nerede olduğu bulmaya çalışır. Veri ağı yeterince aktif değildir. Sistem henüz, herkesi gözlemeyi başaramamaktadır. Bu yüzden ctOS 2.0 hazırlanır. İkinci versiyonun en büyük farkı, neredeyse Matrix’e benzer bir veri ağı oluşturması olur. Elektrik sistemi olan her şey, akıllı telefonlar, arabalar, oyuncaklar ctOS’a veri konusunda yardımcı olur. Artık kişisel hak ve özgürlükler tamamen sınırlıdır. İnsanlar görünmez duvarların arasında yaşamaya başlarlar. İşte bu mükemmel dünyada yaptıklarımızın sınırı olmadan dolaşıp görevleri tamamlayarak oyunu bitirmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda Online desteği de olan oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde.

Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimler nelerdir

Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimlerini 2’ye ayırdık. Bu ayırmanın sebebi oyunu en düşük hangi sistemle açabileceğiniz ve tavsiye edilen en düşük sistem özellikleri ile ilgili.

Minimum:

  • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 2400S-2,5 Ghz veya AMD FX 6120-3,5 GHz
  • RAM: 6 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
  • Depolama: 50 GB

Önerilen:

  • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 3470S-3,2 Ghz veya AMD FX 8120-3,9 GHz
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 780, GTX 970 GTX 1060 veya AMD Radeon R9 290
  • Depolama: 50 GB

Oyun hakkındaki daha fazla bilgi için sitemizi takipte kalın. Aynı zamanda ücretsiz oyunlardan çabuk haberdar olmak için de sitemizin E-Bülteni’ne abone olabilirsiniz. Pubg Mobile Lite Hile kullanımı yazımızı da incelemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here