Wild Rift 60 FPS Yapma Güncel Tüm Detaylar 2020!

0
150
Wild Rift 60 FPS yapma

Çoğu bilgisayar oyuncusu tarafından oynanan LoL video oyununun yapımcıları aynı oyunun bir mobil versiyonu olarak bu oyunu yaptılar. Yaptıkları bu oyun LoL tabanlı bir yapıya sahip olduğu için bir çok kişi performans konusunda sorun yaşamadı. Sorun yaşayanlar ise Wild Rift 60 FPS yapma konusunda sorun yaşadı. Bizde sorunlara çare olması amacıyla bu yazıyı hazırladık.

League of Legends Wild Rift Hakkında Genel Bilgilendirme

Wild Rift yakın zamanda açık beta olarak Türkiye oyuncu kitlesinin kullanımına açıldı. Oyun henüz tam sürüm olarak çıkmadığı için içerisinde çeşitli hatalara veya optimizasyon sorunlarına denk gelebiliyoruz. Riot Games’in yaptığı açıklamaya göre yeni güncellemeler ile bu hataların önüne geçeceklerini söylediler. Büyük ihtimalle Alpha sürümünde daha kaliteli bir halde oyunu karşımızda göreceğiz. Şimdiki gibi hafif donma veya kasma sorunları ile karşılaşmayacağız. Şuan da gayet iyi bir geri dönüt sağlamış ve oldukça beğenilmiş bir oyun.

Wild Rift 60 FPS yapma
Wild Rift 60 FPS yapma

Wild Rift Sistem Gereksinimleri

Zaten günümüzde bir çok mobil oyun ücretsiz olarak piyasaya çıkıyor. Bu tarz ücretsiz oyunlarında en belirgin özelliği çoğu sistemler üzerinde çalışması olmuştur. Wild Rift’de tıpkı bu tarz az gereksinim isteyen ve çoğu oyuncunun kolayca ulaşabileceği biçimde yapılmış bir oyun.  Yalnızca hafıza olarak 2,5 GB depolama alanı istemektedir.

Android için gerekli sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

GEREKSİNİMMİNİMUM
İşletim SistemiAndroid 5 veya daha üstü
Bellek2 GB RAM
İşlemci1,5 GHz Çekirdekli İşlemci (32-bit ya da 64-bit)
Grafik İşlemciMali- T860

 

iOS için gerekli minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

GEREKSİNİMMİNİMUM
İşletim SistemiiOS 9 veya daha üstü
Bellek2 GB RAM
İşlemci1,5 GHz Çekirdekli İşlemci (32-bit ya da 64-bit)
Grafik İşlemciPowerVR GT- 7600 grafik işlemcisi.

Wild Rift 60 FPS Yapma

Oyuna ilk giriş yaptığınız zaman sizi otomatik olarak 30 FPS sabit olarak başlatacaktır. Bunun için ayarlar kısmına maça falan girmeden girmeniz gerekli ve orada bulunan 30 FPS ayarını  60 FPS olarak değiştirdiğiniz zaman olacaktır. Ancak sisteminiz yeterli olduğu takdirde. Özel olarak grafik ayarlarını düşürmeyi de deneyebilirsiniz. Size performans artışı sağlar. Ayrıca Wild Rift sistem gereksinimleri hakkında olan yazımıza bakmayı unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here