Wild Rift Arkadaş Ekleme işlemi nasıl yapılır?

0
181
wild rift arkadaş ekleme

Wild Rift Arkadaş Ekleme işlemi nasıl yapılır? 10 Aralık’ta çıkış yapan ve Riot Games’in yeni mobil MOBA oyunu olan ve League of Legends evrenini mobil platformlara da taşıyan League of Legends: Wild Rift oyunu oyuncular arasında hızla popüler oldu. Peki League of Legends: Wild Rift oyununda arkadaş ekleme işlemi nasıl yapılır? Oyun sonu ekranında başka bir kullanıcıyı nasıl arkadaş ekleyebilirsiniz? Sizler için bu soruları araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends: Wild Rift Arkadaş Ekleme işlemi nasıl yapılır?

League of Legends: Wild Rift oyununda arkadaş eklemek için yapmanız gerekenler çok kolay! Aşağıdaki adımları takip ederek kolayca arkadaş ekleyebilirsiniz.

 1. League of Legends: Wild Rift’te giriş yapınız.
 2. Ana ekranın sağ üst kısmında yer alan “Arkadaşlar” sekmesine tıklayarak açınız.

  Wild Rift Arkadaş Ekleme işlemi nasıl yapılır
  League of Legends: Wild Rift ana menüsünde yer alan sağ üst kısımda “arkadaşlar” seçeneğine seçmelisiniz.
 3. Açılan sekmede “Oyun” sekmesinin yanında yer alan “Arkadaş ekleme” seçeneğine basınız.
 4. Açılan “arkadaş ekleme” sekmesinde ekleyeceğiniz kişinin, kullanıcı adını ya da etiketini yazınız ve aratınız.

  Wild Rift Arkadaş Ekleme
  League of Legends: Wild Rift’te arkadaş eklemek için üstte gördüğünüz bu ekrana, eklemeniz gereken kullanıcının ismini ve etiketini yazmanız gerekmektedir.
 5. Kullanıcı ismini ya da etiketini arattıktan sonra karşınıza birkaç kullanıcı gelebilir. Arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişiyi bulup arkadaş eklemek için ona istek gönderebilirsiniz.

Eğer bir karşılaşma sonrasında arkadaş eklemek istiyorsanız, League of Legends: Wild Rift oyununda maç sonu ekranında eklemek istediğiniz kişinin yanındaki “Arkadaş Ekle” butonuna tıklayarak, o kullanıcıya arkadaş isteği gönderebilirsiniz. İstek attığınız kullanıcı, arkadaşlık isteğinizi kabul ettiği zaman arkadaşlar kısmında o kullanıcıyı görebilirsiniz. Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için League of Legends: Wild Rift oyununda nasıl arkadaş ekleyebileceğinizi ya da oyun sonunda nasıl arkadaş ekleyebileceğinizi araştırdık ve yazdık. Eğer bizi Instagram’dan takip etmiyorsanız; buradan Instagram sayfamıza gidebilir, paylaştığımız haberlerden anında haberdar olabilir ve paylaştığımız diğer gönderilerimizi de takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here