Wild Rift İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? Ücretsiz!

0
149
wild rift arkadaş ekleme

Wild Rift isim değiştirme yazısında daha geçtiğimiz günlerde ülkemize net olarak çıkışınız gerçekleştirmiş olan ve Riot tarafından yapılmış olan LOL oyununun mobil olan versiyonunda isim sistemi ve bu isim sistemi üzerinde ücretsiz değişiklik yapmayı göstereceğiz. Valorant ile yeni gelen ID sistemine de bakmayı unutmayacağız.

Wild Rift İsim Sistemi

Genel anlamda Valorant üzerinde bulunan isim sistemi ile aynı yapıda çalışıyor. En basit benzerlik olarak ikisinde de ID mantığı bulunuyor. Ayrıca ikisinde de 30 günde bir adınızı değiştirme hakkına sahipsiniz. Riot tarafından verilen bu sistemde herkesin istediği ismi kolayca alabilmesi için yeni oyunlarında kullandığı bir sistem oldu. Hem bu sistem sayesinde hiçbir bedel ödemeden ücretsiz biçimde adınızı değiştirme hakkına sahip oluyorsunuz. Mesela LOL içerisinde sizden 13600 mavi öz karşılığında isim değiştirmenizi istiyor ve her şeyi açmamış biri için oldukça fazla bir miktar.

Wild Rift isim değiştirme
Wild Rift isim değiştirme Wild Rift isim değiştirme

ID Sistemi

Yeni gelmiş olan bu sistem size belli başlı 4 haneli sayılar veriyor. Bu sayılar kesinlikle hiçbir oyuncu ile aynı olmuyor. Bu sayede tüm oyuncular istediği ismi alabiliyor. Örnek olarak arkadaşınız ile aynı isime sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca isminizi değiştirirken ID kodunuzu başkası ile aynı olmama şartı ile istediğiniz sayıları koyabiliyorsunuz. Bu sisteme sahip olan Riot oyunları kullanım kolaylığı için birini arkadaş eklerken hem adını hem de o kişinin sahip olduğu ID numarasını istiyor ve ikisini yazarak başka kişileri arkadaş olarak hesabına ekleyebiliyorsun.

Wild Rift İsim Değiştirme

İlk olarak oyuna giriş yaptığınızı var sayarak ayarlara girmelisiniz. Ayarlara girdiğiniz zaman sağ üst kısımda hesap ayarları olarak ek bir kısım göreceksiniz. Buraya giriş yapıp farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Buraya Riot hesabınız ile giriş yapmalısınız. Sonra Riot ID bölümüne girip alt kısımda adınızın yazdığı yerin yanındaki kalem işaretine basıp yeni adınızı koyup sonra boşta olan bir ID belirleyebilirsiniz ya da rastgele diyerek bir ID alabilirsiniz. Gönder tuşuna basıp oyununuza geri dönebilirsiniz ve işlem tamamlanmış olur. Ayrıca Wild Rift’e son gelen yama hakkında olan yazımıza bir bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here