Wild Rift Yeni Herolar Ne Zaman Gelecek? Wild Rift Yeni Şampiyonlar!

0
156
Wild Rift Yeni Herolar Ne Zaman Gelecek? Wild Rift Yeni Şampiyonlar!

Wild Rift Yeni Herolar Ne Zaman Gelecek? Wild Rift Yeni Şampiyonlar! 10 Aralık’ta çıkış yapan ve Riot Games’in yeni mobil MOBA oyunu olan ve League of Legends evrenini mobil platformlara da taşıyan League of Legends: Wild Rift oyunu oyuncular arasında hızla popüler oldu. Peki League of Legends: Wild Rift oyununda yeni herolar (şampiyonlar) ne zaman gelecek? League of Legends: Wild Rift oyununa bu yeni yamayla gelecek olan şampiyonlar neler? Sizler için bu soruları araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends: Wild Rift Yeni Şampiyonlar Hangileri?

League of Legends: Wild Rift oyununa 2.0 yamasıyla birlikte “Yordle Yolculuğu” etkinliği adı altında 5 şampiyon eklendi. Bu şampiyonlar ise;

  • Teemo
  • Corki
  • Lulu
  • Tristana
  • Kennen

Geçtiğimiz günlerde ise bu şampiyonlar League of Legends: Wild Rift oyununa eklendi ve oynanılabilir hale geldi. Eğer  Wild Rift Arkadaş Ekleme işlemi nasıl yapılır? yazımıza buradaki bağlantıdan ulaşabilir ve bir göz atabilirsiniz.

Wild Rift Yeni Herolar Ne Zaman Gelecek

League of Legends: Wild Rift Yeni Herolar Ne Zaman Gelecek?

Geçtiğimiz günlerde League of Legends: Wild Rift’te Yordle Yolculuğu adı altında Teemo, Corki, Lulu, Tristana ve Kennen eklenmişti. Riot Games 11. sezon başlangıç günü olan 8 Ocak’ta mobil oyunları olan League of Legends: Wild Rift oyunu için “2021 sezonu Wild Rift” adı altında planlarını duyurduğu bir video yayınlamıştı. Hedeflerinin “Bu yıl boyunca her ay ortalama 2 şampiyon” olduklarını duyurdular. Bu tanıtımda gösterilen şampiyonlar ise Katarina ve Rammus oldu. Rammus ve Katarina’nın yeteneklerinin de gösterildiği videoda bu şampiyonların çıkış tarihinin oyuna eklenme tarihi yakın gibi gözüküyor. Ayrıca güncellemesi devam eden Dr. Mundo’nun da League of Legends: Wild Rift oyunununda da güncelleneceğini duyurdular.

Wild Rift Yeni Şampiyonlar Ne Zaman Gelecek

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için League of Legends: Wild Rift oyununa yeni eklenen heroları (şampiyonları) ve bu şampiyonların ne zaman ekleneceğini sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer bizi Instagram’dan takip etmiyorsanız; buradan Instagram sayfamıza gidebilir, paylaştığımız haberlerden anında haberdar olabilir ve paylaştığımız diğer gönderilerimizi de takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here