Wild Rift yeni sezon ne zaman? Wild Rift dereceli sezonu ne zaman başlıyor?

0
290
Wild Rift yeni sezon ne zaman?

Wild Rift yeni sezon ne zaman? Wild Rift dereceli sezonu ne zaman başlıyor? 10 Aralık’ta çıkış yapan ve Riot Games’in yeni mobil MOBA oyunu olan ve League of Legends evrenini mobil platformlara da taşıyan League of Legends: Wild Rift oyunu oyuncular arasında hızla popüler oldu. Peki League of Legends: Wild Rift oyununda yeni sezon ne zaman başlayacak? League of Legends: Wild Rift ilk sezonu ne zaman başlayacak? Sizler için bu soruları araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends: Wild Rift yeni sezon ne zaman başlayacak?

League of Legends: Wild Rift geçtiğimiz ay Türkiye sunucusunu açıldı ve oyuna Türkçe olarak ve az pingle (Wild Rift Ping Düşürme Nasıl Yapılır? Güncel 2020!) oynayabilmeye başladık. League of Legends: Wild Rift kapalı betadan çıkış yaptığı zaman dereceli sıralar açılmamıştı. Ancak Riot Games, League of Legends: Wild Rift oyununun ilk dereceli sezonunun önümüzdeki günlerde açılacağını duyurmuştu.

League of Legends: Wild Rift dereceli sezonu ne zaman başlıyor?
League of Legends: Wild Rift oyunun ilk dereceli sezonu ne zaman başlıyor?

League of Legends: Wild Rift dereceli sezonu ne zaman başlıyor?

League of Legends: Wild Rift oyununa dün akşam yayınlanan 2.0 yaması dereceli sezonun başlayacağını duyuruldu. League of Legends: Wild Rift ile ilk dereceli sezonu League of Legends oyunun da yeni sezonun başlangıç tarihi olan 8 Ocak Cuma günü itibariyle başlayacak. Eğer Wild Rift dereceli sistemi hakkında bilgi almak isterseniz, League of Legends: Wild Rift Dereceli Sistemi Hakkında Tüm Detaylar! yazımıza da bir göz atabilirsiniz.

Wild Rift yeni sezon ne zaman başlayacak?
League of Legends: Wild Rift oyunun ilk sezonu 8 Ocak günü başlayacağı açıklandı.

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için League of Legends: Wild Rift oyununda yeni dereceli sezonunun ne zaman başlayacağını ve ilk dereceli sezonunun ne zaman başlayacağını sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer bizi Instagram’dan takip etmiyorsanız; buradan Instagram sayfamıza gidebilir, paylaştığımız haberlerden anında haberdar olabilir ve paylaştığımız diğer gönderilerimizi de takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here