Xbox Series S Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu… (Güncelleme)

0
108

Xbox Series S Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu… Microsoft’un yeni nesil oyun konsollarından biri olan Xbox Series S için ücreti, çıkış tarihi, konsolun çıkışında destekleyecek oyunları ve donanım özellikleri açıklandı. Sizler için Xbox Series S konsolu hakkındaki bilinen tüm her şeyi araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Xbox Series S Donanım Özellikleri

Xbox Series S, 4 teraflop gücünde bir GPU’ya sahip ve Ray Traycing teknolojisini destekleyeceği belirtilmiş. 10 GB’lık GDDR6 RAM ve 512 GB SSD’ye sahip olacak olan Xbox Series S, oynanış olarak ise 1440p ve 60 FPS’i destekleyecek. Xbox Series S’in gözümüze çarpan bir başka özelliği de konsolda herhangi bir Disk girişi bulunmayacak. Bu zamana kadar tüm Xbox oyunlarını (tüm Xbox One oyunları, Xbox 360 oyunlarını ve yeni nesil Xbox Series X oyunlarını) destekleyecek olan Xbox Series S konsolunun çıkışında geniş bir oyun kütüphanesine sahip olabileceksiniz.

Xbox Series S Donanım Özellikleri

Xbox Series S Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Tüm Xbox oyun konsolları arasında boyut olarak en küçüğü olacak olan Xbox Series S konsolu 10 Kasım’da çıkış yapacak ve 22 Eylül tarihinde ise ön siparişe açılacak.

Xbox Series S Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Microsoft Twitter üzerinden Xbox Series S konsolunun fiyatını sabah saatlerinde açıkladı. Xbox Series S konsolunun ücreti ise yurt dışında $299 olarak belirlenmiş durumda. Xbox Series X’in alt modeli olacak Series S’in Türkiye fiyatı ise belli değil ama yakın zamanda açıklanmasını bekliyoruz. Xbox Series S konsolunun Türkiye fiyatı açıklanır açıklanmaz bir güncelleme ile önümüzdeki günlerde yazımıza ekleyeceğiz.

Xbox Series S Çıkış Tarihi Belli Oldu

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Xbox Series S konsolunun donanım özelliklerini, çıkış tarihini ve fiyatını sizler için araştırdık ve yazdık. Sony, PlayStation 5 konsolu için henüz fiyat ve çıkış tarihi için bir açıklama yapmadı. Sony PlayStation 5 hakkında bu açıklamayı yapar yapmaz sizlerle paylaşacağız. O zamana kadar bizler beklemedeyiz. Eğer Hyper Space sistem gereksinimlerini ve nasıl indirildiğini anlattığımız yazımızı buradan açarak, bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

Güncelleme

Xbox Series S Türkiye fiyatı 4599 TL olarak açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here