Zula Espor Lisansı Alma? Nasıl Alınır?

0
159

Espor çıktığı günden bu yana dünyada hız kesmeden ilerlemeye devam ediyor. Her yeni ve popüler oyunda rekabet daha da artıyor. Ve bunun doğrultusunda e spor turnuvaları düzenleniyor. Milli FPS oyunumuz olan Zula da artık profesyonel arenaya taşındı ve oyuncularını bekliyor. Bu rekabete katılmak için e spor lisansı ve bir kaç işlem gerekiyor. Evet değerli okurlar bugün Zula Espor lisansı alma işleminden bahsedeceğiz.

Espor Lisansı Nasıl Alınır ?

Profesyonel bir oyuncu olabilmek için en gerekli şey şüphesiz ki lisans. Lisans olmadan profesyonel arenaya adım atmak imkansız. Bunun için 6 yaşınızı doldurmuş olmanız ve bir kaç resmi belgeye ihtiyacınız var. İşte gerekli belgeler ;

  • Sağlık raporu.
  • TC kimlik numarası beyanı.
  • Doldurulmuş tescil fişi.
  • 2 adet vesikalık fotoğraf.

Sağlık Raporu 

Sağlık raporunu 182 nolu telefon numarasından veya merkez hastanesinin web sitesinden randevu alarak gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında doktor muayenesinden geçip sağlık raporunuzu alabilirsiniz.

TC Kimlik Numarası Beyanı

Nüfus cüzdanınızın fotokopisini çıkartın. Ardından kimlik numaranızın yanına “___ kimlik numarasının tarafıma ait olduğunu beyan ederim. ” yazın.

Doldurulmuş Tescil Fişi 

Kayıtlı olduğunuz ilin Gençlik ve Spor Bakanlığı sitesinden indirip doldurabilirsiniz.

Bu işlemlerin ardından sıra Zula da lisans almaya geliyor.

Zula Espor Lisansı

Zula Espor Lisansı Alma Şartları

Zula da e spor lisansı alabilmek için şu şartlara uygun olmanız gerekiyor ;

  • Zula da en az 10 seviye bir hesaba sahip olmanız.
  • En az 16 yaşını doldurmuş olmak.
  • Oyun geçmişinizde sabıkanız olmaması.
  • Profil fotoğrafınızın kesinlikle size ait olması ve uygunsuz bir fotoğraf olmaması.

Eğer tüm bu şartlara uygun iseniz Zula’nın resmi sitesinden e spor kısmına tıklayıp belirli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Hepsi bu kadar. Bilgiler doğrultusunda Zula ekibi 3 gün içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır. Bu yolda size şimdiden başarılar diliyoruz.

Evet değerli okurlar bu gün ki yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Unutmadan Espor ile ilgili daha fazla bilgi için Espor lisansı nasıl alınır hakkında ki yazımıza da göz atmayı unutmayın değerli okurlar. Diğer yazılarda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here