Zula Hata 40 Çözümü ve Bu Hatanın Sebebi

0
134
zula hata 40 çözümü

Zula Türk yapımı olan ve Türk oyuncular tarafından çokça sevilen FPP Shooter tarzında bir oyundur. Oyuncular oyunu oynarken zevk almakta ve bu oyunu birçok kişi oynamakta. Ancak her oyunda olduğu gibi oyundan hata almak oyuncuların canını sıkmakta. Bugün sizlere Zula Hata 40 nedenini ve çözümünü anlatacağız. Umarız işinize yarar ve oyuna kaldığınız yerden güzelce devam edebilirsiniz.

Zula Hata 40 Sebebi

Zula isimli Türk yapımı çevrim içi savaş oyununu oynarken oyuncuların sık karşılaştığı hatalardan biri 40-0 hatası. Steam üzerinden oyunu oynayan birçok kullanıcı bu hatadan muzdarip. Steam forumları, diğer kaynak siteler ve daha tonlarca sitede zula 40-0 hatası çözümü üzerine konuşuldu ve çözümler arandı bizde sizler için bunu araştırıp size sunmaya karar verdik. Bu hatayı almanızın sebebi sizden kaynaklı değil Zula ekiplerinden kaynaklıdır. Yani bu hata ile karşılaştığınız zaman bilin ki sizinle beraber binlerce oyuncu da bu hatayı almakta. Zula ekiplerinin bu hatayı çözmesi ise fazla uzun sürmemekte.

Hata 40 Çözümü

Zula Hata 40 çözümü için sizin yapabileceğiniz tek şey sabırla beklemektir. Bu sorunu Zula ekipleri kendi çözmeli ve oyuncuların oyun zevklerine devam etmelerini sağlamalıdır. Bu hatanın daha önce çıkmasıyla birlikte çözümünün çok uzun sürmediği gözlemlenmektedir. Ekipler bu hata çıktığı andan itibaren çalışmaya başlamakta ve bir an önce çözüme kavuşturmakta. Bu işi gerçekten ciddiye alan Zula Ekibi oyuncularının kötü durumlar yaşamaması için çok dikkatli çalışmakta.

Zula Kısa Tarihi

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde Türk yapımı video oyunudur. Oyun Türkiye’den sonra ilk defa Brezilya’da, 2016 yılının Haziran ayında, Playspot firması tarafından yayımlanmıştır. Zula, “zulaoyun.com” adlı internet sitesinden ücretsiz indirilip kayıt olunduktan sonra direkt oynanabilmektedir. Oyunun yapımına 2013 yılında başlanılmıştır.

zula hata 40

Vatansever asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo adında 2 düşman oluşumun yer aldığı oyunda farklı hikayelere sahip toplam 20 ayrı karakter bulunuyor. Zula’da oldukça geniş bir mühimmat seçeneğinin içerisine Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli silahlar da bulunmaktadır. Oyundaki haritalar ve karakterler, Türkiye havası yaşatmaktadır. 12 Temmuz 2017 tarihinde Steam kurallarını ihlal ettiği gerekçesi ile Zula Steam platformundan kaldırılmıştır (Sorun düzeltilip tekrar Steam platformunda yayına girmiştir). Aynı zamanda Zula hesabımı nasıl silebilirim? adlı yazıyı da sizler için buraya bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=sc0JEiE7tlk&ab_channel=%C4%B0SMA%C4%B0LDHD

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here