Zula Hesabıma Nasıl Para Yükleyebilirim?

0
108
Zula Hesabıma Nasıl Para Yükleyebilirim?

Zula Hesabıma Nasıl Para Yükleyebilirim? Ücretsiz bir Türk MMOFPS oyunu olan Zula hesabınıza para yatırmak istiyorsanız ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, sizler için hazırladığımız bu yazımızı okuyarak kolayca Zula hesabınıza para yatırabilirsiniz. Zula’nın kendi sitesi haricinde bazı anlaşmalı mağazalardan da hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Bu anlaşmalı mağazaların hangileri olduğu yazımızın devamında yer almakta. Keyifli okumalar.

Zula Nedir? Zula Ne Zaman Çıktı?

Zula, Madbyte Games tarafından geliştirilmiş ve Lokum Games tarafından dağıtımcılığı yapılan ücretsiz bir Türk MMOFPS oyunudur. 22 Şubat 2015 yılında çıkışını yapmıştır. Oyuna başlarken Zula ve Gladyo adındaki 2 düşman grubu arasında seçim yapıyoruz. Oyundaki haritalar ise Türkiye’nin çeşitli mekanlardan esinlenilmiştir. Türkiye’den sonra ilk defa Haziran 2016’da Brezilya’da yayımlanmıştır. 13 Ocak 2020’de Android ve iOS içinde yayımlanmıştır. Zula’yı ayrıca Steam’den de oynayabilirsiniz.

Zula Hesabıma Nasıl Para Yükleyebilirim

Zula Hesabıma Nasıl Para Yükleyebilirim?

Zula hesabınıza Zula’nın kendi sitesinden para yüklemek için bu adımları takip ederek kolayca yapabilirsiniz;

 1. İlk olarak Zula’nın sitesine girmelisiniz.
 2. “ZA Yükle” seçeneğine basınız.
 3. Ne kadar para yüklemek istiyorsanız ya da ne kadar size ZA lazımsa o seçeneği seçiniz.
 4. Daha sonra hangi seçenekle ödemek istiyorsanız o ödeme seçeneği seçiniz ki çok fazla ödeme seçeneği var. Bazı ödeme seçeneklerinde kampanyalar olabilir, dikkatlice bakınız.
 5. Ödeme seçeneğine tıkladıktan sonra toplam ne kadar ödeyeceğiniz yazıyor. Yan tarafta bulunan “Ön bilgilendirme formunu ve Mesafeli satış sözleşmesini” kabul etmeniz gerek ve daha sonra ödemeye devam et seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
 6. Ödemeye devam et seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfaya ödeme bilgilerinizi yazarak “Satın al” butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 7. Bir müddet süre sonra hesabınıza ZA eklenmiş olur. İyi harcamalar.

Zula hesabınıza ayrıca anlaşmalı mağazaların kasalarından da ZA alabilirsiniz. Bu anlaşmalı mağazalar ise şunlar;

 • A-101
 • Carrefoursa
 • D&R
 • Bim
 • Şok

Zula Hesabıma Nasıl Para Yükleyebilirim

Zula hesabınıza nasıl para yatırabileceğinizi sizler için araştırdık ve yazdık. PlayStation Plus sahiplerine bu ay verilecek oyunları açıklandı. Eğer bu ayın oyunları gözden kaçırdıysanız bu yazımıza da bir göz atmayı unutmayın. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

https://www.youtube.com/watch?v=KvwSTR-O_R8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here