Zula Hesabımı Nasıl Silebilirim? Hesabımı Nasıl Dondururum?

0
134
Zula Hesabımı Nasıl Silebilirim

Zula hesabımı nasıl silebilirim? Ücretsiz Türk oyunu olan Zula, pek çok oyuncu tarafından oynanmaktadır. Türkiye’de popüler oyunlardan biri olan Zula’nın seveni çok. Ama bazen oynadığımız oyunları ne kadar sevsek de sıkılıyoruz, artık oynamak istemediğimize karar veriyoruz veya kişisel nedenlerden ötürü oynadığımız oyunlardaki hesabımızı silmek, kapatmak veya hesabımızı dondurmak zorunda kalıyoruz. Biz de sizler için Zula hesaplarının nasıl silindiği hakkında araştırdık ve yazdık. Keyifli okumalar.

İlk Olarak Zula Nedir? Zula Ne Zaman Çıktı?

Zula, Madbyte Games tarafından geliştirilmiş ve Lokum Games tarafından dağıtımcılığı yapılan ücretsiz bir Türk MMOFPS oyunudur. 22 Şubat 2015 yılında çıkışını yapmıştır. Oyuna başlarken Zula ve Gladyo adındaki 2 düşman grubu arasında seçim yapıyoruz. Oyundaki haritalar ise Türkiye’nin çeşitli mekanlardan esinlenilmiştir. Türkiye’den sonra ilk defa Haziran 2016’da Brezilya’da yayımlanmıştır. 13 Ocak 2020’de Android ve iOS içinde yayımlanmıştır. Zula’yı ayrıca Steam’den de oynayabilirsiniz.

Zula Hesabımı Nasıl Silebilirim?

İlk olarak Zula’nın sitesine girmeniz gerekmektedir. Daha sonra sayfanın üst kısmında bulunan “Destek” sayfasına girmelisiniz. Destek sayfasına girdiğiniz zaman “Hesap Problemleri” seçeneğini seçmeniz gerekli. Bu seçeneği açtıktan sonra alt kısımdaki seçeneklerden “Hesabımın Tamamen Silinmesi Mümkün Mü?” seçeneğine tıklamanız gerekli.

Zula Hesabımı Nasıl Silebilirim

Zula’nın destek sayfasına girdiğinizde ve “Hesabımın Tamamen Silinmesi Mümkün Mü?” isimli seçeneğe tıkladığımız zaman “Hesabınızı 3. kişilerle paylaşmadığınız ve giriş yapmadığınız sürece pasif durumda kalır. Sistemden tamamen, kalıcı olarak silinmemektedir.” yazmaktadır. Maalesef ki Zula hesabınızın tamamen silinmesi mümkün değil. Hesabınız pasif kaldığı zaman ise Zula’dan hiçbir bildirim veya e-posta almayacaksınızdır ve eğer ileri zamanlarda 1-2 el Zula oynamak isterseniz veya tekrar Zula’ya tekrar başlamayı düşünürseniz, istediğiniz zaman kaldığınız yerden hesabınıza geri dönebilirsiniz.

Zula Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları. “Zula hesabımı nasıl silebilirim?” isimli bu konuyu sizler için araştırdık ve yazdık. Fortnite Sezon 3 yeni gelecek içerikler ve yeni gelecek kostümlerden bahsettiğimiz bu yazımıza bakarak Fortnite sezon 3 hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Umarım bu yazımız işinize yaramış ve bu konu hakkında sizlere yeterince bilgi verebilmişizdir. Bir daha ki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

https://www.youtube.com/watch?v=K18oCTyk9iA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here