Zula Mobile Hile Nasıl Yapılır? Güncel 2020

0
142

Zula Mobile Hile yapımı birçok oyuncu tarafından merak edilmekte. Bu konuyu araştırdık ve sizlere sonuçlarını hazırladık. Ayrıca Brawl Stars Yıldız Puanı Hilesi adlı bir yazıyı da sizler için yayımladık. Göz atabilirsiniz.

Zula Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Birçok Zula Mobile oyuncusu internette Zula Mobile Hack Nasıl Yapılır? sorusunu aratmakta. Ardından karşılarına hack yaptıklarını iddia eden yüzlerce site çıkmakta. Biz de sizler için bu sitelerin attığı yalanlardan ve Zula Mobile hile yapmanın kötülüklerinden bahsettik. En baştan söylemeliyim ki hile yaptıklarını iddia eden bu fake sitelerin hiçbirine güvenmemelisiniz çünkü bu siteler prim kasmak için kullanıcılarına yalan atmaktalar. Sitelerine daha fazla tık gelsin, sosyal medya hesapları daha fazla takip edilsin diye böyle bir yalan uydurmaktalar. Şu anda piyasada hiçbir Zula Mobile hilesi bulunmamaktadır. Zaten böyle bir hilenin yapılması da oldukça zordur.

Zula Mobile Altın Hilesi Yaptığını İddia Eden Siteler

Zula Mobile Hile Yapma
Hile yaptığını iddia eden bir site

İşte yukarıda ki görselde gördüğünüz gibi bir web site oyuncular için Zula Mobile Altın hilesi yaptığını söylemekte. Komik olan da şu ki url kısmında PUBG Mobile UC hilesi yazmakta 🙂 Daha bunlar ne ki hile yapmak için sayfayı ziyaret eden kişilerden istediklerini görseniz.

Zula Mobile Altın Hilesi Nasıl Yapılır?
Hile yapma adımları 🙂

İşte bu tarz sitelerin prim kasmak için neler yaptıklarını görüyorsunuz. Sosyal Medya hesaplarına prim kasmakla kalmayıp üstüne bir de web sitelerine trafik alıp reklam izletmeye çalışıyorlar. Üstüne bunlarda yetmiyor Google News’te ki sayfalarını takip ettiriyorlar. Ardından hile yapacaklarmış. Vay be 🙂

Zula Mobile Hile Yalanlarına İnanmayın!

Bu tarz sitelerin piyasada yüzlerce benzeri bulunmakta. Sizlerden isteğimiz bu tür yalanlara kanmamanız. İnsanları kandırarak prim kasmaya çalışan bu kişilerin eline koz vermemeniz. Ayrıca hile yapma fikrinden vazgeçmeniz gerekmekte. İnsanlar oyunları eğlenmek için oynarlar. Bir oyunda ki her şeye erişebilseydik sizce oyunun hiç eğlencesi kalır mıydı? Kalmazdı tabi ki. Bu yetmezmiş gibi karşımızda ki oyuncuları da oyundan soğutmuş olurduk. Bu yüzden hile yapmanızı asla tavsiye etmiyoruz. Hepinize iyi oyunlar evde kalın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here