Zula Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

0
150
Zula Para Yatırma

Zula Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır? Yerli ve oynaması ücretsiz bir FPS oyunu olan Zula hesabınıza en kolay yoldan nasıl para yükleyebileceğinizi sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Zula Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır? 

Zula hesabınıza para yüklemek için bu adımları gerçekleştirin;

 1. İlk olarak Zula’nın sitesine girmelisiniz.
 2. “ZA Yükle” seçeneğine basınız.
 3. Daha sonra ne kadar Zula Altını yükleyeceksiniz, o seçeneği seçiniz.
 4. Daha sonra hangi ödeme seçeneği ile ödemek istiyorsanız o seçeneği seçiniz ki, çok fazla ödeme seçeneği var. Bazı ödeme seçeneklerinde kampanyalar olabilir, dikkatlice bakınız.
 5. Ödeme seçeneğine tıkladıktan sonra toplam ne kadar ödeyeceğiniz yazıyor. Yan tarafta bulunan “Ön bilgilendirme formunu ve Mesafeli satış sözleşmesini” kabul etmeniz gerek ve daha sonra ödemeye devam et seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
 6. Ödemeye devam et seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfaya ödeme bilgilerinizi yazarak “Satın al” butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 7. Bir müddet süre sonra hesabınıza Zula Altını eklenmiş olur. Güle güle kullanın.

Zula Hesabıma Nasıl Para Yükleyebilirim

Zula hesabınıza ayrıca anlaşmalı mağazaların kasalarından da ZA alabilirsiniz. Bu anlaşmalı mağazalar ise şunlar;

 • D&R
 • A-101
 • Carrefoursa
 • Şok
 • Bim

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Zula hesabınıza nasıl para yatırabileceğinizi sizler için araştırdık ve yazdık.  Eğer bu ayın oyunları gözden kaçırdıysanız bu yazımıza da bir göz atmayı unutmayın. Eğer “Zula Hata 40 Çözümünü ve Bu Hatanın Sebebi” isimli yazımıza bakmadıysanız, bir göz atabilirsiniz.Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

https://www.youtube.com/watch?v=KvwSTR-O_R8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here