Zula Pepsi Kodları ve Hakkında Bilgiler Güncel 2020!

1
133
Zula Pepsi Kodları Güncel 2020

Zula Pepsi Kodları Nedir? Nasıl kullanılır? Zula hakkında bilgiler ve Pepsi kodları hakkında çeşitli bilgilere bu yazımızda yer verdik. Zula’da bulunan kozmetik ve geliştirme sistemine de yer vermeyi unutmadık. Pepsi kodlarına ulaştıktan sonra neler yapabileceğinizi ve bu kodların içeriğini sizler için derledik. Detaylarına geçelim.

Zula Nedir?

Zula MMOFPS türünde Türk yapımı bir oyun olmakla beraber MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan ülkemizde de oldukça meşhur bir oyundur. Bilmeyen arkadaşlarımız için MMOFPS kelimesini de açıklayayım, bu tür birincil şahıs kamerasında oynadığınız yani kendi gözünüzden görüyormuş gibi olan kamera açısı ile online(çoklu oyunculu-internet üzerinden) rekabet ederek kendi karakter ve araç gereçlerinizi geliştirdiğiniz kazanma odaklı oyun türüdür. Ayrıca bu oyuna ister Zula’nın kendi web sayfasından isterseniz steam üzerinden ulaşarak oynayabilirsiniz. Bu arada Steam Yaz indirimleri tarihleri açıklandı ucuz oyun fırsatlarını kaçırmayın.

Zula Pepsi Kodları güncel 2020
Zula oyunundan bir kesit

Zula Oyuncu Geliştirme Sistemi

Oyunumuzda karşılıklı farklı farklı silahlar bulunuyor ve bazı silahlara artı basma hakkınız bulunuyor. Artı ne işe yarar derseniz silahın şarjör kapasitesini, atış hızını, hasarını arttırarak size diğer oyunculara karşı avantajlı olmanızı sağlar. Artı basmak için ise silah, yeterli materyal ve paranız olması gerekir. Oyunda iki çeşit para bulunmaktadır. Biri ZP yani zula parasıdır. Her el belli miktar verir. Diğeri ise ZA yani zula altınıdır. Zula altını ise gerçek parayla yada hediye yoluyla alınır yahut başka kasalar açarak sahip olma ihtimaliniz vardır. Zula oyununda bulunan bir kısımda Pepsi Kodu ile alınan Pepsi kasalarıdır.

Zula Pepsi Kodları Güncel 2020
Pepsi kodlarının girilme alanı

Zula Pepsi Kodları

Pepsi kodları, Teneke kutuda satılan yalnızca Pepsi max içeceklerinin açma pininin altında yazmaktadır. Bu kodu ise Zulanın sitesinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra Pepsi kod girme kısmına basarak girdiğiniz siteden kodunuzu yazıp göndermeniz yeterli olacak ve 15-20 dakika içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Ayrı olarak bazı ufak detaylardan bahsedelim;

  •  Kampanyaya hesap başına ayda en fazla otuz şifre ile katılabilirsiniz.
  • Pepsi kodu ile kazanacağınız kasadan 10 ZA ila 1.000 ZA arasında bir hediye kazanabilirsiniz.
  • Bir kodu yalnızca bir kere kullanma hakkına sahipsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here