Zula Şifre Nasıl Değiştirilir Güncel 2020!

0
284
Zula Şifre Nasıl Değiştirilir

Bugünlerde birçok oyuncu güvenlik konusunda endişeleniyor ve sıkıntı yaşıyor. Bu sorunların çözümü olarak bu yazıyı hazırlamaya karar verdik. Zula şifre nasıl değiştirilir sorusuna hem şifreyi unutanlar hem de şifresini değiştirmek isteyenler için cevap getirdik.

Zula Şifre Nasıl Değiştirilir

İlk olarak klasik olarak kullandığınız şifreyi değiştirme işleminin yapımını anlatacağım. İnternet üzerinden Zula genel sayfasını açıp sağ üst kısımda bulunan hesabım kısmına basın. Burası sizi giriş ekranına atacak sizde normla bir biçimde giriş yapacaksınız. Giriş işleminin ardından hesabınızın içerisinde bulunan seçenekler arasında sağ tarafta olan güvenlik ayarları kısmını seçip girmelisiniz. Sonra ise karşınızda bulunan ekran üzerinden ilk normal şifrenizi yapı sonra ise iki kere yeni şifrenizi yazmalısınız ve güncelle dediğiniz zaman yeni şifreniz hazırlanmış olacak. Zula Şifre Nasıl Değiştirilir konusunun devamı olarak unutanlar kısmına geçelim.

Zula Şifre Nasıl Değiştirilir

Unutulan Şifre Nasıl Değiştirilir

Eğer normal zamanlarda kullandığınız şifreyi unuttunuz veya kaybettiyseniz bu durumda yeni bir şifreye sahip olmak için yukarıda anlattığım biçimde hesabım ekranına giriş yapmalısınız. Bu ekranda Facebook ile bağlan yazısının altında yarı saydam biçimde yazılmış olan kullanıcı adı veya şifremi unuttum kısmına basın. Sonra ekrandan hangisini unuttuğunuzu seçin. Bu kısımda e-posta ile bul butonuna basıyoruz. E-posta adresini girip güvenlik kısmını onayladıktan sonra size gelen posta üzerinden şifre yenile linki ile şartlara uyan yeni şifreyi yazıp onaylamanız yeterli olacaktır. Daha fazla bu tarz yazı istiyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Ayrıca Zula mobile hile hakkında olan yazımıza bakmanızı öneririm. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here