CS GO TP Kasma Nasıl Yapılır? Güncel 2020!

0
158
CS GO tp kasma

CS GO TP kasma  konusu oyuncular için sorun haline geldi. Yeni eşyalar düşürmek için seviye atlamak isteyen oyuncular bu konu hakkında meraklarını belli ettiler bizde çare olarak bu yazımızı hazırladık. Hangi oyun modu oynanmalı ve hangi ekipmanlar ile nasıl oynanmalı sorusuna cevap hazırladık. CS GO TP kasma yazısının detaylarına geçelim.

CS GO TP Kasma İçin Önemli Parçalar

Oyun içerisinde bulunan sistem diğer oyunlar ile benzer bir sisteme sahip. Ancak TP kasmak için en büyük etken sizin oyun kabiliyetiniz. Diğer etkenler ise daha çok arka planda kalıyorlar. Diğer etkenleri anlatacak kısımlara geçmeden önce oyununuzu geliştirmeniz için bir kaç konudan bahsedeceğim. Genel anlamda oynanış becerisi kazanmak için aim çalışma haritalarında antrenman yapmalısınız ve bol bol ölüm maçı oynayarak kendinizi daha gelişmiş refleks için zorlamalısınız. Her zaman atış noktasına odaklanıp onunla beraber bakacağınız yöne doğru dönmelisiniz. Bu sayede daha hızlı ateş ve odak imkanı kazanacaksınız.

CSGO TP Kasma

CS GO  Oyun Modu Seçimi

Oyun modu seçiminde en çok kazanma ihtimaliniz olan modu seçmek oldukça avantajlı olacak. Ancak maçı kazanmak TP miktarını artırsa bile hiçbir oyun modu rekabetçi mod kadar tecrübe puanı vermiyor. Bu nedenle iyi oynayan insanlar ile rekabetçi maçlar atmanız sizin kazanmanız için oldukça mantıklı bir hareket olacaktır. Hem kazanmış olmak hem de rekabetçi mod üzerinden kazanmış olduğunuzdan yüksek düzeyde tecrübe puanı elde edeceksiniz. Diğer oyun modlarında oynamak istiyorsanız yoldaş oyun modu sizin için gayet güzel TP veren modlardan biri olacaktır. Ayrıca girip ölüm maçı oynayıp az Tp kazansanız dahi oynanış mekanikleriniz gelişecektir. Diğer maçlarda hem daha iyi oynayıp tp kazanacaksınız hem de rütbe atlayacaksınız.

Ekipman Seçimi

genel anlamda profesyonel oyuncular tek atan silahlar kullanıyor. Taramalı olarak AK-47  kullanıyorlar ama siz sprey atmayı bilmiyorsanız M4 kullanın derim. Tabanca olarak Deagle üzerinden ilerleyip kafaya tek atabilirsiniz. Sniper konusunda AWP olduğunu zaten anlatmama gerek yok. Yakın savaş alanlarında ekonomiyi göz önünde bulundurarak bomba ve hafif makineli kullanımı oldukça önemlidir. Bu nedenle hafif makineli olarak MP5-SD önerebilirim. CS GO Tp kasma yazımızın sonuna geldik. Ayrıca Among Us PC’ye indirme hakkında olan yazımıza bakabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here